Авіаперевезення живих тварин

Грамотна консультація по перевезенню живих тварин

Сертифіковані IATA фахівці

5 років стажу у перевезеннях живих тварин

Персональний менеджер та першокласний сервіс обслуговування

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Компанія Профі Карго Сервіс готова взяти на себе турботу по організації перевезення пухнастих, пернатих та рибних друзів – тварин (перевезення живих тварин)

  Наш персонал має великий досвід та необхідні дозволи (сертифікати) для організації перевезення тварин всих форм та розмірів. Ви можете покластися на наші знання, досвід та довірити свого вихованця.

  В роботі ми керуємося строго Правиласми IATA по перевезенню живих тварин (LAR) та Конвенцією про міжнародну торгівлю видами, які знаходяться під загрозою зникнення (CITES).

  Якщо Ви хочете відправити свого вихованця повітряним транспортом, зв’яжіться з нашими фахівцями за номером телефону, який вказаний в “контактах”. Ми допоможемо точно визначити чи приймає та країна, в яку Ви хочете перевезти свого вихованця, дану породу.

  Зверніть увагу, що бажано відправляти вашого вихованця в будні дні, так як весь персонал працює, і зв’язок по всьому маршруту легший

  Наші фахівці допоможуть отримати підтвердження, що потрібна авіалінія приймає Вашого вихованця в той день і на той рейс, який Вам необхідний. Деякі авіакомпанії обмежують кількість тварин в польоті, тому, чим раніше ви дасте нам запит, тим краще.

  перевезення плосконосих собак, таких як боксери, мопси, бульдоги та пекінеси в спекотну пору року не рекомендується. Цим тваринам важко підтримувати нормальну температуру тіла в спекотну погоду. Також є обмеження авіаліній на перевезення цих порід та їх не приймають до перевезення.

  Тільки дуже маленьких собак та кішок можна перевозити в салоні літака.

  Деякі авіакомпанії можуть не допускати їх в салон та перевозять як спеціальний багаж в опалювальному та провітрюваному багажному відділенні літака. Не хвилюйтесь, кішки та собаки насправді так краще подорожують, тому що в багажному відділенні тихіше, і вони будуть відпочивати в затемненій обстановці.

  Для перевезення живих тварин літаком необхідно придбати спеціальний контейнер.

  Важливо, щоб Ви купили контейнер розміру, який підходить Вашій тваринці. Існують наступні вимоги до контейнера: важливо, щоб у тварини було достатньо місця для того, щоб нормально розвернутися стоячи, стояти та сидіти прямо, а також лежати в природному положенні.

  як визначити розмір контейнера для перевезення тварин літаком
  визначення розміру контейнера для тварин при авіаперевезеннях – фото-схема

  Дані, які представлені на картинці дають рекомендації по визначенню правильного розміру контейнера. Вони відносяться до тварини, що стоїть у природному положенні..

  Розрахункові розміри є внутрішніми розмірами контейнера.

  A = довжина тварини від кінчика носа до кореня хвоста

  B = висота від землі до ліктьового суглоба. A + 1⁄2 B = довжина контейнера.

  C = ширина поперек плеч або сама широка точка (в залежності від того, що більше). Cx2 = ширина контейнера.

  D = висота тварини в природному стоячому положеннні від верха голови або кінчика вуха до полу (в залежності від того, що вище) / висота контейнера (зверху плоский або арочний)

  Мінімальні внутрішні розміри контейнера:

  A + ½ B = довжина C x 2 + ширина D = висота

  Для плосконосих собак потрібен контейнер на 10% більший.

  Нотатки:

  Вимірювання A, B, C і D для визначення розмірів контейнера повинні відноситися до самої великої тварини.

  Ширина контейнера розраховується так:

  Дві тварини: C x 3

  Троє тварин: C x 4

  Висота та довжина визначаються так само, як для однієї тварини..

  Примітка: ІАТА не сертифікує, не одобрює та не продає будь-якого конкретного виробника, бренда або моделі контейнера для домашніх тварин. Також ІАТА не пропонує, не запитує, не одобрює будь-які конкретні послуги з приводу перевезення або переселення домашніх тварин або цуценят, незалежно від того, пропонуються вони по електронній пошті або через Інтернет. Читачі повинні звернути увагу на шахрайські пропозиції, які стверджують протилежне.

  Якщо Ви вирішите побудувати свій дерев’яний бокс, уточніть у наших фахівців, чи приймають вони нестандартні контейнера для перевезення. Для деяких собак можуть наказувати використання контейнерів, які відрізняються більш міцною конструкцією, чим ті, які указані у Вимогам до контейнерів 1 (CR1). Не менш важливо переконатися, що всі закриваючі механізми функціонують належним чином і що тварина не зможе деформувати, гризти або виштовхувати/видавлювати дротяну сітку або куски, які утримують сітку дверей. Таким чином, сітка повинна міцно причіплена до дверей, а не скріплена скобами.

  Потрібні контейнери для їжі, води (жолоба). які доступні зовні контейнера. Може бути необхідним, щоб у пакет, який прикріплений до контейнеру з інструкціями по годуванню, був прикладений пакет з кормом.

  Існує багато фірм, які виробляють контейнери для перевезення домашніх тварин. Ви можете скористатися готовим рішенням та придбати контейнер в магазині або через інтеренет..

  Отже, перевезення кота, перевезення собаки літаком буде комфортною для Вас і тваринки, якщо Ви довіритесь фахівцям.

  Чекаємо запити на перевезення Ваших тваринок)

  Завжи раді надати якісну консультацію та першокласний сервіс по доставці.

  ДЕЯКІ КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  https://www.youtube.com/watch?v=DS-scXNZJxs   – відео авіалініх

  https://www.youtube.com/watch?v=uRXNcdO22xc  – камера в контейнері, вид зсередини

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ