Вантажні авіаперевезення

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ У БІЛЬШ НІЖ 100 КРАЇНАХ СВІТУ

ДоставляєМО від 25 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ - ВІД КІЛЬКОХ ГОДИН

НАДАЄМО КОМПЛЕКС послуг з авіаперевезенНЯ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В АЕРОПОРТУ, АВІАПЕРЕЛІТ, ЗАМИТНЕННЯ, розмитнення

У НАС ПРОЗОРІ ТАРИФИ - ВИ РОЗУМІЄТЕ ЗА ЩО СПЛАЧУЄТЕ КОШТИ

МИ добиваЄМОСЬ зниження ціни В ІНТЕРЕСАХ КЛІЄНТА

ПерсональнИй клІЄнт-менеджер

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Вантажні авіаперевезення – швидко і зручно

  У сучасному світі міжнародна торгівля займає солідне місце в загальній структурі економіки. Щодня тисячі тонн вантажів переміщаються між країнами і континентами. Досить важливе місце в цьому процесі посідають міжнародні вантажні авіаперевезення.

  Звичайно, вантажі доставляються не тільки за допомогою літаків – для цього використовуються всі види транспорту. Однак саме авіадоставка вантажів забезпечує переваги, недоступні всім іншим видам доставки.

  Транспортно-експедиторська компанія Profi Cargo Service пропонує своїм клієнтам послуги авіадоставки до Києва з багатьох точок світу. Географія авіаперевезень дійсно широка. Завдяки наявності надійних партнерів в різних країнах світу ми здійснюємо доставку з США та Канади, Китаю і Японії, Індії, країн Європи, Бразилії, Аргентини та інших країн. Profi Cargo Service має договірні відносини з усіма авіакомпаніями, представленими в Україні, і готова допомогти у здійсненні авіадоставки з України практично в будь-яку точку світу. Тобто ми працюємо як з імпортними, так і з експортними вантажами.

  Швидкість доставки – перевага міжнародних вантажних авіаперевезень

  Клієнти, які вибирають в якості основного способу транспортування товарів авіадоставку, роблять свій вибір не просто так. Вантажні авіаперевезення мають ряд переваг, які і відрізняють їх від всіх інших видів вантажоперевезень.

  Отже, серед переваг, які надає авіадоставка вантажу, можна виділити в першу чергу швидкість доставки. Безумовно, це найважливіша характеристика авіадоставки карго. Жоден інший варіант транспортування не зможе доставити ваш вантаж з-за океану всього за 2-3 дні. Для деяких видів вантажів, наприклад, для тих, які швидко псуються, це, мабуть, єдиний спосіб доставки.

  Авіадоставка вантажів щодо інших способів доставки коштує дорожче. Але коли потрібно привезти вантаж в обмежений термін, швидко і надійно – цей спосіб доставки буде найкращим варіантом.

  Здешевити авіадоставку в Україні можна за допомогою комбінованого перевезення, коли вантаж прилітає в один з великих аеропортів Європи, наприклад, Франкфурт, і потім доставляється автомобілем в Україні. Цей спосіб доставки на 3-4 дні довше за термінами, але дешевший за ціною.

  З практики можемо сказати, що найбільш часто в Україну літаком возять електроніку, комп’ютерні комплектуючі та аксесуари, медичні препарати, вакцини, продукти харчування.

  Для розрахунку вартості авіадоставки, крім стандартних даних – назви товару, місця відвантаження та доставки в Україну, ваги, обсягу вантажу, необхідно знати також габарити кожного місця, оскільки розмір вантажу обмежується розмірами літака. Крім того, в авіаперевезеннях існує поняття об’ємної ваги. Якщо 1м3 вантажу важить менше 167кг, наприклад 100кг, то розрахунковий вага для формування пропозиції на авіапереліт буде не фактичним 100 кг, а об’ємним – 167 кг.

  Співробітники нашої компанії поможуть розібратися в тонкощах авіадоставки і оперативно зроблять розрахунок вартості авіадоставки. Коли у Вас є потреба в авіадоставці – звертайтеся в Profi Cargo Service.

  Вам потрібна швидка доставка з Китаю?

  За період своєї діяльності компанія Profi Cargo Service набула досвіду в доставці вантажів з багатьох країн світу, але найпопулярнішим маршрутом був і залишається Китай. У нас є агенти в багатьох містах Китаю. Їх склади і можливості ми успішно використовуємо для оперативної обробки вантажу. Ми пишаємося тим, що зарубіжні партнери нам довіряють і ми теж можемо на них покластися, незалежно від того, наскільки об’ємне замовлення або який вид вантажу нам потрібно доставити. Для нас довіра має надзвичайну цінність.

  З нами авіадоставка в Київ здійснюється професійно і без проблем

  Авіадоставка в Київ від компанії Profi Cargo Service включає в себе велику кількість послуг, які необхідні для успішного здійснення авіадоставки:

  • Доставка вантажу в аеропорт, його оформлення і завантаження на авіатранспорт;
  • Відстеження переміщення вантажу, контроль за дотриманням термінів доставки;
  • Оформлення всіх документів для безперешкодного отримання вантажу клієнтом.

  При необхідності ми також можемо запропонувати додаткові послуги:

  • страхування вантажу;
  • зберігання вантажу на складі;
  • пакування та маркування.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ