Міжнародні вантажні перевезення

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ БІЛЬШ НІЖ В 100 КРАЇНАХ СВІТУ
Широка ГЕОГРАФІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ. КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПРАЦЮЄМО З УСІМА ВИДАМИ ТРАНСПОРТУ - автомобільним, морським, авіаційним, залізничним

ПрацюЄМО зі збірнИМИ, небезпечними і негабаритниМИ вантажАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ - консолідаціЮ НА СКЛАДІ, ФРАХТ ОБРАНИМ ТРАНСПОРТОМ, ЗаМИТНЕННЯ, розмитнення

ПерсональнИй клІЄнт-менеджер

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Що таке транспортна логістика

  Дуже важливою частиною будь-якої доставки, чи це доставка піци або перевезення об’ємної партії вантажу із США в Україну, є транспортна логістика. Без неї будь-яка доставка приречена на невдачу або як мінімум на зрив термінів або порушення інших умов. Що ж таке послуги транспортної логістики і чим вони допомагають при вантажоперевезеннях? Давайте спробуємо розібратися.

  Міжнародні вантажні перевезення і логістика

  Як відомо, перевезення товарів з однієї країни в іншу – завдання не дуже просте, і для його вирішення потрібно продумати і врахувати всі нюанси, починаючи від планування маршруту і закінчуючи безпосередньо транспортуванням вантажу і оформленням дозвільних документів. Так от, транспортна логістика – це комплекс заходів і рішень, спрямованих на те, щоб зробити маршрут переміщення вантажу найбільш оптимальним як з точки зору витрат, так і з точки зору термінів і збереження вантажу. Компанія Profi Cargo Service є професіоналом в області організації міжнародних вантажних перевезень. Міжнародне вантажне перевезення в розумінні нашої компанії – це не просто переміщення вантажу з точки А в точку Б. Це пошук оптимального рішення з доставки, виходячи зі специфіки вантажу і вимог клієнта до ціни та термінів.

  Види міжнародних вантажних перевезень

  1. Компанія Profi Cargo Service надає своїм клієнтам організацію міжнародних вантажних перевезень автомобільним, морським, авіа та залізничним транспортом.
  2. Ми маємо широку агентську мережу по всьому світу і здатні організувати доставку вантажу з різних куточків нашої планети.
  3. Profi Cargo Service працює з різними типами вантажів, у тому числі з невеликими партіями (збірними вантажами), а також негабаритними та небезпечними вантажами.

  Транспортна логістика від компанії Profi Cargo Service

  Замовляючи міжнародні перевезення в компанії Profi Cargo Service, ви маєте можливість отримати:

  • розробку оптимального маршруту доставки вантажу за ціною і термінами
  • комплексний системний підхід у вирішенні логістичної задачі
  • конкурентні тарифи на перевезення
  • страхування вантажу
  • відстеження вантажу в дорозі на нашому сайті за допомогою он-лайн інструменту
  • професійну консультацію у сфері міжнародних перевезень.

  Це дозволить зробити процес транспортування товарів з-за кордону максимально прозорим і контрольованим. Транспортна логістика з компанією Profi Cargo Service допоможе заощадити ваш час, нерви, а також грошові кошти. Ви можете переконатися в цьому особисто, якщо замовите дану послугу.

  Вартість послуг

  Для розрахунку вартості перевезення Вашого вантажу необхідно надати наступну інформацію:

  1. Характер вантажу
  2. Адреса завантаження
  3. Адреса вивантаження
  4. Умови поставки згідно з Інкотермс
  5. Вага, об’єм вантажу
  6. Вид упаковки
  7. Бажаний вид транспорту для доставки.

  При необхідності наші фахівці можуть запросити іншу додаткову інформацію.

  Будемо раді Вашим запитам на розрахунок вартості доставки!

  Транспортна логістика. Міжнародні вантажні перевезення

  Зовнішньоекономічне співробітництво з іноземними партнерами завжди передбачає наявність регулярного переміщення товарів через кордон. Тому міжнародні вантажоперевезення в бізнесі є повсякденним явищем. Але, якщо Ваша компанія тільки починає своє просування з точки зору імпорту або експорту за кордон, Ви завжди можете звернутися за допомогою в Profi Cargo Service. Наша компанія працює з усіма видами вантажного транспорту. Ми можемо забезпечити вам професійний супровід в міжнародній логістиці і велику географію перевезень.

  Сучасна транспортна логістика від компанії Profi Cargo Service

  Ми розуміємо важливість логістичних послуг для наших клієнтів, тому для їх організації ми використовуємо всі актуальні сучасні ресурси. Наша транспортна логістика компанії йде в ногу з часом і надає якісний і висококласний сервіс з перевезення вантажу. Завдяки такому підходу кожне замовлення доставляється вчасно, а документація оформляється безпомилково. Нами заздалегідь прораховується кожен крок для того, щоб Ваш міжнародний бізнес стрімко розвивався, а ми отримали постійного клієнта і стабільну співпрацю.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ