Збірні вантажі

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ БІЛЬШ НІЖ В 100 КРАЇНАХ СВІТУ

ДоставляЄмО ВІД 1M3

ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЬНИМ, МОРСЬКИМ, АВІАЦІЙНИМ ТРАНСПОРТОМ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ - КОНСОЛІДАЦІЮ НА СКЛАДІ, ФРАХТ ОБРАНИМ ТРАНСПОРТОМ, ЗАМИТНЕННЯ, РОЗМИТНЕННЯ

У НАС ПРОЗОРІ ТАРИФИ - ВИ РОЗУМІЄТЕ ЗА ЩО СПЛАЧУЄТЕ КОШТИ

МИ ДОБИВАЄМОСЬ ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ В ІНТЕРЕСАХ КЛІЄНТА

ПерсональнИй клІЄнт-менеджер

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Що таке збірні вантажі і чим вони вигідні

  Уявіть, що ви тільки починаєте міжнародну діяльність, і поки закуповуєте товари невеликими партіями, і вони не можуть заповнити навіть один повний контейнер. Або, приміром, в стандартний контейнер поміщається 30 одиниць товару, а потрібно перевезти 100. Таким чином, ви зможете заповнити три контейнери, а четвертий буде заповнений тільки частково. Якби перевезення збірного вантажу як послуги не існувало, вам довелося б оплачувати неповний контейнер точно так само, як і заповнений, тому що транспортні компанії стягують плату за кожен контейнер. Але сьогодні доставка збірних вантажів – популярна послуга, і компанія Profi Cargo Service вважає її основними напрямками своєї роботи.

  Як здійснюється перевезення збірних вантажів

  В організаційному і технічному плані доставка збірного вантажу набагато складніше звичайної доставки. Це пояснюється принципами оформлення і транспортування збірних вантажів з Європи чи іншого регіону, а також певною матеріальною базою. Для того щоб доставка збірних вантажів в Україні була швидкою і надійною, компанія Profi Cargo Service забезпечує:

  • наявність спеціальних консолідаційних складів на території країн, звідки здійснюються вантажоперевезення збірного вантажу;
  • підготовлений і досвідчений персонал, який зможе швидко і безпомилково сформувати збірні вантажі, правильно їх промаркувати і відправити їх за призначенням;
  • послуги перепакування, упаковки в більш міцну тару, консолідації, очікування наступної партії товару;
  • оформлення всіх необхідних документів для безперешкодного проходження кордонів, митних служб, а також для безпомилкової ідентифікації вантажів по прибутті.

  У чому основні вигоди доставки збірного вантажу

  Звичайно, перевезення збірних вантажів спочатку була розроблена як послуга, яка дозволяє економити. Причому це економія як для замовника, так і для перевізника: можна перевезти більше вантажу за один раз, оптимізується використання корисних площ. Економія під час перевезення збірного вантажу може досягати 30-40 відсотків від загальної вартості перевезення, що досить непогано, погодьтеся.

  Однак знижена вартість вантажоперевезення збірного вантажу – не єдина перевага. Завдяки цій послузі замовник може оптимізувати час доставки вантажів, оскільки є можливість привести відразу всі партії товару, щоб не відправляючи їх по одній – консолідаційний склад таке дозволяє. Крім того, часто перевезення збірних вантажів здійснюється «до дверей», що безсумнівно зручно для клієнта.

  Механізм доставки збірних вантажів від нашої компанії

  Вантажоперевезення збірних вантажів – це чітка послідовність дій, які в комплексі дозволяють отримати надійну і швидку доставку вашого товару. Якщо не надати потрібної уваги якомусь з елементів – порушиться вся схема. Стандартно перевезення збірного вантажу складаються з таких етапів:

  • надходження вантажів на консолідаційний склад;
  • обробка вантажів, що надійшли, формування збірного вантажу, перепакування, маркування тощо.;
  • оформлення всіх документів, які будуть потрібні для транспортування;
  • відправка збірного вантажу і його доставка замовнику.

  Збірні вантажі з Європи – найбільш популярний напрямок

  Найбільш часто клієнти замовляють доставку збірних вантажів з Європи. Це пов’язано з тим, що товарообіг між Україною і ЄС постійно зростає. Для того щоб задовольнити зростаючий попит. Наша компанія організувала окремий консолідаційний склад в Польщі, де формуються всі збірні вантажі з Європи. І вже потім, коли вони сформовані, відправляються своїм замовникам. Це вигідно для всіх сторін, задіяних у доставці.

  Також популярним напрямком є ​​доставка збірних вантажів з країн Азії – Китаю, Індії, Таїланду, В’єтнаму, Кореї, інших країн. Для азіатського напрямку нашою компанією розроблено спеціальний маршрут для доставки збірних вантажів, який вигідний і з точки зору ціни і тривалості доставки.

  Збірні вантажі з Китаю

  На ринку міжнародних вантажоперевезень логістична компанія Profi Cargo Service зайняла міцні позиції, демонструючи високі стандарти обслуговування. Ми надаємо своїм клієнтам широкий спектр послуг, однією з яких є збірні вантажі з Китаю. Їх доставка може здійснюватись за допомогою будь-якого з існуючих видів перевезень.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ