Митно-брокерські послуги

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ ЗА 1 ДЕНЬ

Ми добиваємося ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВАРТОСТІ ТОВАРУ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ - ДОСТАВКУ ТА МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ З ДОСТАВКИ.
ПЕРЕВІРКА ДОКУМЕНТІВ перед відвантаженням

РОБОТА З УСІМА МИТНИМИ РЕЖИМАМИ - ЕКСПОРТ, ІМПОРТ, ТРАНЗИТ

ОТРИМАННЯ НЕОБХІДНИХ ДОЗВІЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ

ПерсональнИй клІЄНт-менеджер

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Митний брокер – оперативна допомога на митниці

  Про проблеми, пов’язані з митним оформленням вантажів, начулися, мабуть, усі, навіть ті, хто ніколи не займався зовнішньоекономічною діяльністю. У більшості своїй складнощі стаються вже на етапі оформлення необхідних документів для розмитнення вантажів, адже в кожній країні свої правила, причому вони можуть сильно відрізнятися для різних категорій товарів навіть в межах однієї країни. І незнання або недотримання цих правил загрожує як мінімум штрафом, а як максимум конфіскацією вантажу. Щоб цього не відбувалося, краще всього довірити процес проходження митниці професійному брокеру.

  Правильне розмитнення вантажів – яке воно?

  Для того щоб уникнути проблем при митному оформленні в Україні, довірте свій вантаж компанії Profi Cargo Service. У нашому штаті є висококваліфіковані та досвідчені митні брокери, які зможуть розмитнити вантаж з мінімальними витратами часу і коштів. Ми надаємо послуги митного брокера в Києві, Київській області, Одесі та інших регіонах України, а також в аеропорту «Бориспіль». Звичайно, компанія має спеціальну ліцензію на надання митно-брокерських послуг.

  Що включають в себе митні послуги

  Важливо, що ми пропонуємо своїм клієнтам повний комплекс митних послуг, який включає в себе, серед іншого, таке:

  • консультації з питань митного оформлення вантажів, а також з інших питань, пов’язаних з цим;
  • розрахунок вартості митного очищення вантажів, планування кошторису витрат по вантажу;
  • оформлення попередніх митних декларацій (ПМД) і попередніх повідомлень;
  • розмитнення вантажів в будь-яких режимах – імпорт, експорт, транзит;
  • оформлення і заповнення CMR, ТТН, CARNET TIR та інших необхідних документів;
  • організацію отримання дозволів на ввезення, сертифікатів на продукцію, а також інших документів, які можуть знадобитися для успішного проходження митниці;
  • якщо необхідно, захист інтересів клієнта в державних органах.

  Ціни на митно-брокерські послуги

  ТОВ «ПРОФІ КАРГО СЕРВІС»:
  НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГ Ціна без ПДВ,
  єдиний податок
  грн

  Акредитація

  Акредитація підприємства у відділі митниці

  1500

  Оформлення на митниці

  Оформлення декларації типу ІМПОРТ

  від 3500

  Оформлення декларації типу ЕКСПОРТ

  від 3000

  Проведення митного огляду із складанням акту митного огляду

  1000

  Проведення ідентифікаційного (попереднього) огляду

  1500

  Оформлення листа на відбір зразків і акту відбору зразків

  1000

  Проходження контрольних служб, Оформлення сертифікатів, довідок тощо…

  Оформлення висновку санепідемстанції

  4000

  Оформлення фітокарантинного сертифікату

  3000

  Оформлення висновку “гемологія”

  3000

  Одержання роз’яснювального листа в УКРЦСМ, УКРСЕПРО

  2000

  Оформлення сертифікату відповідності в УКРЦСМ, УКРСЕПРО

  від 3000

  Оформлення сертифікату походження в Торгово – промисловій палаті

  3000

  Консультації по ЗЕД, додаткові послуги                                                                договірна

  Розміщення вантажу на МЛС (СТЗ)

  Виїзд брокера до замовника

  Розрахунок вартості  експортної або імпортної поставки

  Як проходить митне оформлення

  Якщо ви замовляли послуги доставки вантажів з-за кордону у компанії Profi Cargo Service, то, швидше за все, послуги брокера на митниці вже включені в ваш пакет послуг, і піклуватися про це окремо вам не доведеться. Якщо ж вам потрібно митне оформлення в Києві або в інших регіонах, ми із задоволенням його надамо. Для того, щоб митне оформлення було максимально швидким і пройшло гладко, на першому етапі вам необхідно звернутися в представництво нашої компанії і надати всі відомості про вантаж:

  • походження вантажу;
  • найменування та опис всіх товарів, які входять до вантаж;
  • розміри партій, загальна вага;
  • всі супутні документи, оформлені в країні, де вантаж закуповувався і формувався (інвойси, пакувальні листи, якісні сертифікати);
  • якщо необхідно, спеціальні документи на деякі категорії товарів (ліцензії, дозволи тощо.).

  При постійній співпраці з нашою компанією багато процедур узгодження документів і комунікація з клієнтом спрощуються до розуміння один одного з півслова, при цьому участь клієнта в підготовці документів не вимагається.

  Митні послуги в Києві: переваги

  Якщо ви звернетеся за митними послугами в нашу компанію Profi Cargo Service, ви отримаєте цілий ряд переваг, які суттєво спростять проходження митниці. Ми можемо це гарантувати, грунтуючись як на власному багатому досвіді надання митно-брокерських послуг в Києві, так і на професіоналізмі всіх наших співробітників. Довіривши свій вантаж нам, ви отримаєте:

  • зменшення ризиків того, що співробітники митниці захочуть підняти закупівельну вартість товару, що може призвести до значного збільшення витрат;
  • адекватні ціни за митні послуги в Києві: завдяки гнучкій ціновій політиці ми пропонуємо кожному клієнтові зручні та вигідні умови співпраці;
  • увага до дрібниць, що в кінцевому підсумку знизить до мінімуму можливі проблеми на митниці, заощадить ваші нерви і кошти;
  • оформлення вантажу в Києві, Київській області, Одесі та аеропорту “Бориспіль”; можлива віддалена подача декларацій на митниці в інші області України.

  Компанія Profi Cargo Service гарантує нашим клієнтам надійність і надання послуг митного брокера на високому професійному рівні. Ми впевнені в своїх силах і в тому, що зможемо надати Вам якісне митне оформлення.

  Ми маємо колосальний досвід з надання митно-брокерських послуг

  Увесь спектр послуг, які регулярно надає наша компанія, дає можливість уникнути проблем на митниці. Ми заздалегідь працюємо з документами, аналізуємо можливі ризики підняття митної вартості, даємо рекомендації клієнтам з питань документації, робимо розрахунок фінансових витрат по розмитненню товару. Наша робота допомагає Вам уникнути непередбачених витрат і збитків у бізнесі. Якщо Вам потрібні не просто висококласні митно брокерські послуги, але ще і потужна підтримка Вашої компанії у зовнішній торгівлі, ми будемо раді Вам в цьому допомогти.

  Наша компанія пропонує кваліфіковані митно-брокерські послуги в Києві

  Наша робота, головним чином, полягає в наданні легальної допомоги для успішного митного оформлення вантажу. Фахівці компанії Profi Cargo Service поетапно надають митно-брокерські послуги в Києві, а також в інших регіонах нашої країни. Кожен з цих етапів здійснюється у відповідності з усіма законодавчими нормами і правилами. Кожна країна має свої законодавчі особливості в митних питаннях, тому наші брокери юридично підковані і завжди можуть знайти вихід з будь-якої ситуації. Наша компанія практикує коректність по відношенню до своїх клієнтів і їх діяльності. Ми гарантуємо повну конфіденційність і професіоналізм, а також успішне співробітництво.

  Якщо наша компанія зацікавила Вас як постійного клієнта або в якості разового митного брокера, ми готові відповісти на питання і прийняти в обробку Ваше замовлення на митне оформлення вантажу.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ