Експорт та імпорт товарів з митним очищенням. Аутсорсинг ЗЕД.

ПРОПОНУЄМО КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ з ДОСТАВки ІМПОРТУ / ЕКСПОРТУ. МИ МОЖЕМО КУПИТИ НЕОБХІДНИЙ ТОВАР ЗА КОРДОНОМ НА СВОЮ КОМПАНІЮ, завезти В УКРАЇНу, здійснити його розмитнення І ПЕРЕДАТИ ВАМ імпортований товар. інший варіант - КУПИТИ ТОВАР В УКРАЇНІ ТА експортувати його ЗА КОРДОН

ПРОФЕСІЙНІ КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ З ПИТАНЬ ДОСТАВКИ.
КАЛЬКУЛЯЦІЯ СОБІВАРТОСТІ ПОСТАВКИ

ДОСТАВКА З БУДЬ-ЯКОЇ ТОЧКИ СВІТУ. ПРАЦЮЄМО З УСІМА ВИДАМИ ТРАНСПОРТУ

Тільки легальнЕ МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

У НАС ПРОЗОРІ ТАРИФИ - ВИ РОЗУМІЄТЕ, ЗА ЩО СПЛАЧУЄТЕ КОШТИ

ЧЕСНА І ЯКІСНА СПІВПРАЦЯ НА ВСІХ РІВНЯХ

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Доставка з митним оформленням. Послуги ЗЕД на умовах аутсорсингу – вигідно і зручно

  Якщо ваша компанія має торговельно-економічні зв’язки із зарубіжними постачальниками, вам обов’язково потрібні люди, які управляли б зовнішньоекономічною діяльністю (або скорочено ЗЕД). Звичайно, якщо основна специфікація компанії – це зовнішня діяльність, то має сенс мати власний відділ з відповідними міжнародними фахівцями. Але що якщо послуги ЗЕД потрібні тільки час від часу? У таких випадках утримувати цілий відділ недешевих фахівців – занадто накладно. Ідеальний варіант вирішення проблеми – це аутсорсинг ЗЕД.

  Аутсорсинг ЗЕД: що це таке

  Взагалі, аутсорсинг в останні роки став дуже поширений. Компанії, які оптимізують свої витрати, стали віддавати стороннім організаціям цілі напрямки своєї роботи – ведення бухгалтерії, менеджмент, розробку ПЗ і т.д. Багато хто цікавиться: а аутсорсинг ЗЕД – що це? Виходячи із загального опису, можна сказати, що аутсорсинг ЗЕД – це передоручення всіх робіт, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю, сторонній компанії, яка спеціалізується на таких послугах.

  Послуги ЗЕД від Profi Cargo Service

  Транспортна компанія Profi Cargo Service пропонує повністю взяти на себе всі зобов’язання, які стосуватимуться співпраці із закордонними компаніями. Для цього у нас є солідний досвід в області зовнішньо-економічної діяльності в Україні та за її межами, налагоджена транспортна та логістична мережа по світу, а також висококваліфікований персонал. Серед іншого, ми пропонуємо своїм клієнтам такі послуги:

  • проведення попередніх переговорів з постачальниками товару, укладення юридично грамотних договорів, підписання контрактів без участі замовника;
  • попередній розрахунок вартості доставки вантажу з-за кордону в країну призначення (Україна);
  • повний контроль партії товару під час транспортування;
  • оформлення всіх необхідних документів;
  • допомога з розмитненням вантажів;
  • оформлення повного пакету документів та дозволів на торгівлю імпортованим товаром в Україні.

  Таким чином, замовивши доставку з митної очищенням, аутсорсинг ЗЕД для міжнародних перевезень у нашої компанії, ви отримаєте повний комплекс всіх необхідних послуг, які можуть бути затребувані протягом всієї угоди – від укладання договору на поставку до прийому товару в Україні. Крім того, ми пропонуємо аутсорсинг ЗЕД в Китаї та інших країнах, які є пріоритетними у наших клієнтів.

  Доставка з митним очищенням. Аутсорсинг ЗЕД: вартість та умови співпраці

  Тепер, коли ми розібралися з тим, що таке аутсорсинг ЗЕД, варто розповісти, на яких умовах ми пропонуємо послуги менеджера ЗЕД своїм клієнтам. Ми постаралися створити такі умови співпраці, які були б вигідні максимально широкому колу замовників. Тому наша тарифна політика аутсорсингу ЗЕД та міжнародних перевезень дуже гнучка, і залежить від багатьох факторів: обсягу послуг та вартості товару, країни, ваги і об’єму вантажу, термінів доставки, вимог до процесу транспортування і т.д. В середньому наша націнка складає 5-15%. Ви можете як замовити послуги ЗЕД в повному обсязі, так і тільки частину з них – наприклад, компанія Profi Cargo Service може виступати в ролі технічного імпортера (просто прийняти вантаж на свою компанію і розмитнити) або митного брокера. Ми гнучко підходимо до вартості наших послуг та готові домовлятися.

  Аутсорсинг ЗЕД

  Profi Cargo Service завжди може подбати про зовнішньоекономічну діяльність Вашої компанії. Ми готові взяти на себе всі турботи по співпраці з закордонними партнерами, зокрема: ведення та оформлення всієї необхідної документації. Ми працюємо з юридичними особами – комнаніями, і приватними підприємцями. У деяких випадках – з фізичними особами.

  Звернувшись до нас, Ви можете направити всі свої сили на розвиток Вашої справи, в той час як наша компанія, за прийнятну вартість, буде працювати над контрактами, організовувати перевезення, а також контактувати з митницею, сертифікаційними та іншими державними органами, тобто вирішувати всі необхідні завдання по аутсорсингу ЗЕД.

  Як ми здійснюємо аутсорсинг ЗЕД – імпорт, експорт під ключ?

  Спочатку імпорт під ключ проводиться нами відповідно до основних потреб компанії замовника. Після уточнення всіх нюансів доставки ми робимо комерційну пропозицію, яка буде містити детальну інформацію щодо вартості послуг, платежів і терміни доставки. Наша компанія самостійно, від нашого імені, укладає контракт з постачальником. Тільки потім починається робота з транспортування, завантаження товару на судно, митного очищення і доставки до потрібне Вам місця. В результаті, на Ваш вантаж вже будуть оформлені всі необхідні документи, і він буде доставлений в цілісності й збереженні.

  Експорт з України під ключ. Наскільки це вигідно?

  Правильно організований експорт з України може стати для Вас можливістю зробити великий крок вперед і отримати прибуток за рахунок торгівлі на зовнішніх ринках. Для організації експорту з України також потрібні партнери за кордоном, з якими потрібно укласти договір, фахівці, які розберуться з експортною документацією і організують доставку. Тому невеликі підприємці найчастіше свої експортні доставки віддають на аутсорсинг, що дозволяє їм заощадити час, уникнути помилок і отримати прибуток від зовнішньої торгівлі без особливих зусиль і знання нюансів зовнішньоекономічної діяльності.

  Якщо Вам необхідно перевезти товар з-за кордону і немає бажання і часу на оформлення великої кількості документації, Вам підійде послуга технічного експортера, яку завжди можуть надати фахівці компанії Profi Cargo Service.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ