Морські перевезення

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ БІЛЬШ НІЖ В 100 КРАЇНАХ СВІТУ

ДоставляЄмО ВІД 1М3

ПРАЦЮЄМО З контейнернИМИ перевезенняМИ, А ТАКОЖ - зі збірнИМИ і негабаритниМИ вантажАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З МОРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ПОРТАХ, МОРСЬКИЙ ФРАХТ, ЗаМИТНЕННЯ, розмитнення

У НАС ПРОЗОРІ ТАРИФИ - ВИ РОЗУМІЄТЕ ЗА ЩО СПЛАЧУЄТЕ КОШТИ

МИ ДОБИВАЄМОСЬ ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ В ІНТЕРЕСАХ КЛІЄНТА

ПерсональнИй клІЄнт-менеджер

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Морські перевезення вантажів: економно і надійно

  Міжнародні вантажоперевезення давно стали невід’ємною частиною економіки і торгівлі. І як в будь-якому іншому бізнесі, підприємці шукають способи максимально здешевити процеси, щоб мати можливість конкурувати на ринку. Морське перевезення вантажів – найдоступніше за ціною з-поміж усіх видів транспортування. Звичайно, вантажні морські перевезення не настільки швидкі, як авіаперевезення, і не настільки універсальні, як автомобільні, але завдяки своїм перевагам вони популярні на ринку.

  Міжнародні морські перевезення вантажів – одна з пріоритетних послуг в асортименті компанії Profi Cargo Service. Ми пропонуємо клієнтам здійснити морські контейнерні перевезення в Одесу, Іллічівськ, у великі європейські порти – Гамбург, Роттердам, Гдиню, Гданськ, країни Азії, Північної та Південної Америки, Європи. Для цього у нас є міцні зв’язки з судноплавними лініями і широка агентська мережа по всьому світу. Найбільш поширені маршрути – це Китай, Індія, Таїланд, США, Канада, Іспанія. Завдяки розвиненій мережі партнерів доступні і більш екзотичні напрямки – країни Африки, Австралія, Нова Зеландія. Детальніше дізнатися про географію перевезень ви зможете на сторінці “Географія перевезень” .

  Чим вигідні морські контейнерні перевезення

  Міжнародні морські перевезення влаштовані так, що більшість вантажів перевозиться в контейнерах. Контейнери бувають різних видів. Найчастіше для перевезення звичайних вантажів використовуються стандартні 20-ти і 40-ка футові контейнера. З усіма типами контейнерів можна ознайомитися у нас на сайті в розділі «Корисна інформація» .

  Морські перевезення підійдуть для різних типів вантажів. Морем можна доставляти небезпечні вантажі, негабаритні вантажі, вантажі, що вимагають температурного режиму.

  Географія морських перевезень дуже широка, у світі існує більше 100 різних судноплавних ліній, за допомогою яких можна доставити вантаж з різних куточків нашої планети. Найбільш великі – Maersk, MSC, CMA-CGM. Наша компанія підтримує тісні стосунки з судноплавними лініями і має вигідні ставки на доставку. Цими вигодами ми ділимося з нашими клієнтами. Звертайтеся!

  Перевезення вантажів морем з Profi Cargo Service

  З давніх-давен перевезення морським транспортом використовували для доставки вантажу між далекими країнами і на сьогоднішній день транспортування такого типу залишається одним з найбільш популярних, адже воно має перевагу, яка заключається в ціні перевезення. Саме тому з’явилася велика кількість компаній, які можуть здійснювати морські контейнерні перевезення. Надійною в цьому питанні є і наша компанія, Profi Cargo Service, так як ми можемо гарантувати бездоганний сервіс і чітко налагоджений механізм його надання.

  Міжнародні вантажоперевезення, які здійснює компанія Profi Cargo Service, давно стали частиною економіки і морської торгівлі. Як в будь-якому іншому бізнесі, підприємці шукають способи, щоб максимально здешевити процеси, так як це дає їм можливість бути конкурентноспроможними на ринку, і завдання нашої компанії – сприяти цьому. З нами морське перевезення вантажів може бути більш доступним в ціні.

  Ми здійснюємо морські контейнерні перевезення

  Використання контейнерів в морських перевезеннях – не рідкість, так як саме вони дозволяють перевозити морем вантажі різного типу, забезпечуючи при цьому збереження вантажу, оскільки відрізняються надійністю, міцною оболонкою, що захищає товар від негативних впливів навколишнього середовища. Ми організовуємо доставку різного типу вантажів: це можуть бути товари на палетах, насипні або наливні вантажі, а також вантажі, які необхідно доставити під відповідним температурним режимом. Наша компанія професійно і відповідально здійснює морські перевезення контейнерів.

  Здійснюємо морські вантажні перевезення в будь-який порт нашої планети

  Якщо Вам необхідно здійснити морські вантажні перевезення на міжнародному сполученні, Ви завжди можете звернутися в компанію Profi Cargo Service. З нашою компанією комфортно мати справу не тільки тому, що наші агенти є по всьому світу або ми є вигідним варіантом, але ще й тому, що ми надаємо ряд додаткових послуг, які позбавляють клієнтів від зайвого клопоту. Ми надаємо допомогу в митному оформленні та страхуванні вантажу, а також в зборі інших документів, яких не для відправки Вашого вантажу за кордон або при доставці з-за кордону.

  З нами все ясно і легко

  Не дивлячись на те, що морські міжнародні перевезення – це важкий та трудомісткий процес, ми із задоволенням відповідаємо на всі запитання клієнтів і надаємо максимум інформації, для того аби наші клієнти мали змогу без проблем вести свій бізнес та отримувати прибуток. Якщо Ви прийняли рішення скористатися послугами нашої компанії, ми допоможемо Вам обрати оптимальний, вигідний для Вас маршрут та правильний габарит контейнера. Весь логістичний механізм організований нашою компанією так, що клієнт тільки  оплачує послугу, а всі інші турботи в оформленні документації та самого транспортування вантажу ми беремо на себе.

  Звертайтеся! Будемо раді Вам допомогти!

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ