Про компанію

Компанія “ПРОФІ КАРГО СЕРВІС” – професіонал у сфері ЗЕД, логістики та митно-брокерських послуг.

Місія компанії – допомагати бізнесменам імпортувати та експортувати товари, здійснювати зовнішньоекономічну діяльність легко, комфортно, тим самим сприяти розвитку зовнішньоторговельних відносин між країнами.

Міжнародна торгівля включає в себе безліч економічних і юридичних аспектів, з якими детально знайомі не всі. Багато бізнесменів, розраховуючи рентабельність проекту, або безпосередньо при веденні угоди, стикаються з податковим плануванням, купівлею валюти, логістикою, умовами поставки та іншими нюансами зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). З ними складно впоратись без допомоги професіоналів. А якщо у компанії немає професійного відділу ЗЕД? Можна отримати кваліфіковану допомогу і скористатися послугами нашої компанії, яка візьме всі ці питання на себе і надасть комплексне рішення.

Виходячи з цього, основною послугою нашої компанії є аутсорсинг зовнішньоекономічної діяльності, експорт / імпорт під ключ. Це означає, що всі питання, пов’язані з ЗЕД, ми беремо на себе. Клієнт отримує товар в Україні з усіма документами, необхідними для торгівлі. При цьому він економить час, гроші і займається основним видом діяльності.

Також ми надаємо послуги перевезення морським, авіаційним, автомобільним, залізничним транспортом. У нас в штаті є кваліфіковані митні брокери, ми з радістю “розмитнемо” Ваш вантаж.

Ми члени Асоціації Міжнародних Експедиторів України та міжнародної агентської спільноти Globalink. Це дозволяє нам надавати Клієнтам доставку практично з будь-якої точки світу якісно та вчасно.

Серед наших клієнтів є великі національні та міжнародні компанії, які довірили нам стати частиною їх проектів та оптимізувати зовнішньоекономічну діяльність.

Команда ПРОФІ КАРГО СЕРВІС бачить у своїх Клієнтах більше, ніж просто замовників послуг. Ми прагнемо вибудовувати довгострокові і стабільні партнерські відносини, засновані на довірі, повазі, порядності та вмінні досягати поставлених цілей.

Основні принципи роботи

  1. Професіоналізм і компетентність

  2. Чесність і порядність

  3. Відповідальність і надійність

  4. Клієнтоорієнтованість і високий сервіс обслуговування Клієнтів

Будемо раді співпраці.

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ