Доставка з Китаю залізницею

Регулярний сервіс по доставці Збірних Вантажів

Відправка з багатьох міст китаю

доставка як цілих, так і збірних контейнерів

Надійні агенти в китаї та європі

Персональний менеджер та першокласний сервіс обслуговування

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Залізничні перевезення з Китаю

  Залізнична доставка з Китаю в Європу– відмінний спосіб скоротити час доставки вантажу. Всього за 21-25 днів Ваш вантаж може бути доставлений в Україну.

  Це може бути цікаво тим компаніям, які не хочуть чекати 35-40 днів доставку вантажа в українські порти морським транспортом.

  Доставка залізничним транспортом кілька дорожча доставки в контейнері морем, але значно дешевше авіаперевезення. Це хороший спосіб привезти термінові вантажі, збільшити оборотність грошових коштів, швидко поповнити складські запаси. Скорочення термінів доставки майже на 2 тижні вже оцінили багато наших Клієнтів.

  Доставка залізницею з Китаю в Європу здійснюється швидкісними контейнерними поїздами. Залізничний шлях з Китаю проходить через Казахстан, Азейбарджан, Грузію та Румунію.

  Основні станції відправлення з Китаю: Chengdu, Wuhan, Xiamen, Changsha, Xian, Hefei, Yiwu, Suzhou, Zhengzhou, Chongqing, Dalian, Shenyang, Changchun, Harbin.

   

  Профі Карго Сервіс доставляє залізницею як цілі так і збірні контейнери.

  Контейнери доставляється на склад наших агентів у Варшаву для розконсолідації. На складі відбувається оформлення транзитних документів на Україну (оформлення Т1), вантаження вантажів у автомобіль, які слідує в Україну. Також на складі відбувається додатковий контроль всіх відвантажувальних документів. Це зручно для Клієнта.

  Доставка збірних вантажів з Китаю залізницею – одна з головних послуг нашої компанії. Налагоджений процес роботи дозволяє доставляти вантажі українським Клієнтам без затримок.

  Зв’яжіться з нами, якщо Вас цікавлять залізничні перевезення з Китаю в Україну. Наші фахівці проконсультують Вас з питань доставки і з задоволенням розрахують вартість послуги.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ