Вантажні перевезення з Бельгії в Україну


МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ ІЗ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Процес доставки в Бельгію та її переваги

  Для фахівців нашої фірми організація процесу перевезення вантажу прямісінько з Бельгії означає не тільки складання списку, що містить банальні способи перевезення речей з однієї країни в іншу, а цілий комплекс послуг, скориставшись якими, можна встановити міцні робочі зв’язки з цією країною. Такі зв’язки, напевно, стануть у пригоді в майбутньому. Ми допоможемо кожному своєму клієнтові:

  • скласти і підписати контракт на поставку бельгійського товару;
  • організувати процес доставки товару безпосередньо зі складу постачальника на склад клієнта;
  • якщо буде необхідність, ми сформуємо збірний вантаж і доставимо невелику партію товару;
  • оформити документи, необхідні для доставки товару; розмитнити товар в Україні;
  • застрахувати вантаж;
  • при комплексному підході ми надамо послугу експортера / імпортера і сформуємо клієнту повний пакет документів, який необхідний під час торгівлі в Україні (Детальніше).

  Такий особливий підхід дозволяє нам організувати швидкий експорт в Бельгію будь-якого товару, а нашим клієнтам – відкинути хвилюватися щодо можливого виникнення будь-яких проблем, пов’язаних з процесом перевезення товару.

  Види доставки з Бельгії

  Щоб бути максимально гнучкими в наданні послуг, ми пропонуємо замовникам самостійно вибрати спосіб, яким можна здійснити доставку з Бельгії. Ми пропонуємо скористатися такими можливими варіантами перевезення, а саме:

  • доставка авіатранспортом;
  • перевезення морем;
  • сухопутна доставка в Бельгію.

  Це цілком природно, що всі способи доставки мають як певні плюси, так і деякі мінуси. Наприклад, імпорт товару в Бельгію за допомогою авіації є досить дорогим, але дуже зручним, а доставка здійснюється в аеропорти: Брюссель, Антверпен і Шарлеруа. Доставка морем з Бельгії в Україну використовується тільки під час комбінованого перевезення з віддалених країн, коли порт Бельгії виступає транзитним пунктом. Доставка за допомогою автотранспорту найоптимальніша, як за вартістю, так і за часовим періодом. Саме автотранспортом доставляються більшість вантажів з Бельгії.

  З розвитком співробітництва між нашою країною та Бельгією вельми популярними стали перевезення різних вантажів з цієї країни, але не всі підприємці та звичайні люди, яким необхідно здійснити доставку, знають про можливі способи доставки і про те, як вона організовується. Наприклад, перевезення збірних вантажів передбачає одночасний експорт в Бельгію товару різних груп в одній упаковці. Завдяки цьому замовники можуть більш раціонально розподілити місце в контейнері для товару або в фурі. Як правило, це дуже позитивно відображається на вартості перевезення. Наша команда проконсультує кожного клієнта і допоможе вибрати найбільш ідеальний спосіб експорту або імпорту в Бельгію будь-якого товару.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ