Вантажні перевезення з Азербайджану в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ В ШВЕЦІЇ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ШВЕЦІЇ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ШВЕЦІЇ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Вантажоперевезення з Азербайджану – надійно і вчасно

  Азербайджан – країна, економіка якої продовжує зберігати високі темпи свого розвитку. Ця країна є одним з головних постачальників нафти, паперу, цукру і кондитерських виробів, готових продуктів із зерна, деревини тощо. Тому потреба в доставці вантажів з Азербайджану також висока. Компанія Profi Cargo Service пропонує всім бажаючим організацію доставки вантажу з Азербайджану за зручними для клієнтів умовами.

  Як здійснюється доставка вантажів з Азербайджану

  Маючи великий досвід в організації міжнародних вантажоперевезень, наша компанія на сьогоднішній день організовує доставку з понад десятка країн світу, і Азербайджан серед них – один із пріоритетних напрямків. На відміну від інших компаній-перевізників, ми пропонуємо своїм клієнтам максимально повний комплекс послуг, пов’язаний з вантажоперевезеннями з Азербайджану. Завдяки цьому клієнти можуть повністю покластися на нас, тому що компанія, серед іншого, пропонує:

  • доставку всіма видами транспорту;
  • укладення договорів на придбання продукції на території Азербайджану;
  • оформлення всіх необхідних документів для вивезення та ввезення товарів, розмитнення вантажів з Азербайджану після прибуття в Україну;
  • у разі комплексного підходу – оформлення вантажу на нашого імпортера і надання пакета документів для торгівлі в Україні; (Детальніше)
  • консультаційні послуги;
  • страхування вантажу.

  Товари оптом з Азербайджану – особлива вигода

  Як відомо, купівля товарів оптом – це завжди хороша можливість заощадити. А під час міжнародних перевезень це ще більш актуально. Доставляти товар у великих партіях завжди вигідніше – і витрати з доставки менші, і при великому замовленні постачальником надаються знижки.

  За допомогою чого реалізується доставка вантажів з Азербайджану

  Щоб задовольнити потреби широкого кола замовників, компанія Profi Cargo Service пропонує різні види доставки з Азербайджану. Залежно від того, які вимоги до доставки у клієнта, ми можемо надати:

  • авіадоставку з Азербайджану – максимально оперативний спосіб, який дасть змогу отримати товар через кілька днів після закупівлі;
  • доставку за допомогою залізниці – цей спосіб нешвидкий, але при цьому порівняно дешевий, особливо якщо
  • перевозяться великі (оптові) партії товару;
  • класичний вид доставки за допомогою автотранспорту – середній і за вартістю, і за швидкістю, підходить для доставки у віддалені куточки країни.

  Який би варіант доставки ви не обрали, ми гарантуємо, що її буде здійснено в найкоротші терміни і за найвигіднішими для клієнта умовами. Переконайтеся в цьому особисто!

   

   

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ