Вантажні перевезення з Японії в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З японії - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В японію, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННя, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

Маємо понад 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Як здійснюється доставка з Японії

  Японія – це країна, яка виробляє одні з найбільш якісних у світі товарів. Електроніка та побутова техніка японської збірки не мають рівних, японські продукти – екологічно чисті і корисні, а японський одяг – це зразок стилю і якості. Єдина проблема – Японію та Україну розділяють тисячі кілометрів. Тому доставка товарів з Японії сьогодні – затребувана послуга. А завдяки нашій компанії Profi Cargo Service доставка вантажів з Японії стає набагато простішою.

  У чому переваги доставки товарів з Японії з нашою компанією

  Здійснити доставку з Японії пропонують багато компаній. Однак найчастіше послуги таких компаній полягають тільки в тому, щоб доставити товар, грубо кажучи, «з пункту А в пункт Б», не піклуючись про інші аспекти доставки. Ми працюємо по-іншому: клієнт, який вибирає Profi Cargo Service, отримує повний спектр послуг, пов’язаних з доставкою вантажів з Японії, які включають в себе:

  • експорт в Японію, імпорт з Японії, допомога в організації закупівель; (Детальніше)
  • проведення переговорів з постачальниками, укладання контрактів на поставку;
  • доставку збірних вантажів з Японії, їх оформлення та консолідація;
  • юридична підтримка, оформлення всіх необхідних документів на поставку;
  • митне оформлення на нашого імпортера та надання пакету документів для торгівлі;
  • страхування вантажу;
  • консультативні послуги.

  Таким чином, звернувшись до нас, ви отримаєте не просто доставку вантажу з Японії, а повний спектр пов’язаних з цим послуг.

  Доставка вантажів з Японії: можливі варіанти

  Кожен клієнт, який звертається до нас, унікальний. У нього свої вимоги до доставки, побажання і т.д. Тому, щоб замовник залишився задоволений, ми пропонуємо різні способи доставки, серед яких слід згадати такі:

  • авіадоставка з Японії;
  • доставка товарів морем;
  • комбінована доставка.

  Чим відрізняються різні види вантажоперевезення з Японії

  Вибираючи той чи інший вид вантажоперевезень, потрібно спочатку знати, в чому між ними основні відмінності. Авіадоставка – це найшвидший спосіб отримати свій товар, тому він часто використовується для транспортування товарів, які швидко псуються (морепродукти, фрукти, інші продукти харчування). Це досить дорогий вид доставки. Якщо мова йде про морські перевезення з Японії, то це оптимальний вибір для доставки великих партій товару, а також для того, щоб привезти товари оптом з Японії, оскільки це найдешевший вид доставки. Доставка збірних вантажів з Японії теж можлива за допомогою транспортування вантажів морем. Тільки зверніть увагу на те, що морські перевезення займають досить багато часу (близько 40 днів).

  Який би варіант вантажоперевезень з Японії ви не вибрали, будь то делікатесна риба, сучасні телевізори або інші товари оптом з Японії, ви завжди можете покластися на нашу компанію, і ми не підведемо!

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ