Вантажні перевезення з Китаю в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ, залізничним ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З КИТАЮ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В КИТАЇ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

Маємо понад 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Надійна доставка з Китаю – ключ до успішного бізнесу

  Мабуть, складно знайти групу товарів, яку б зараз не випускали в Китаї, причому в кількостях, здатних задовольнити потреби доброї половини світу. Продукти харчування та одяг, електроніка та автомобілі, побутова техніка та обладнання, іграшки, товари для спорту і туризму, посуд – усе це можна купити в Китаї, причому за цінами, які в кілька разів нижче, ніж в інших країнах. Єдина проблема, яка виникає – це доставка товарів з Китаю, оскільки для того, щоб привезти товари звідти в Україну, потрібно подолати не одну тисячу кілометрів.

  Доставка вантажів з Китаю: основні переваги

  Компанія Profi Cargo Service пропонує своїм клієнтам зручні умови співпраці. Завдання наших фахівців – це не просто організувати перевезення вантажів з Китаю, а зробити їх такими, щоб замовникам хотілося повертатися до нас знову. Виходячи з цього, ми пропонуємо:

  • повний спектр послуг, які супроводжують вантажоперевезення з Китаю, починаючи від укладання договорів з китайськими постачальниками і закінчуючи оформленням всіх необхідних документів;
  • різні види доставки, які дозволяють кожному замовнику вибрати той вид, який йому максимально підходить;
  • вартість доставки вантажів з Китаю в нашой компанії – одна з найнижчих на ринку, завдяки розширеному співробітництву з транспортними компаніями і якісно вибудуваній схемі логістики;
  • розмитнення вантажів з Китаю завдяки нашим досвідченим митним брокерам проходить швидко і без затримок;
  • можливість доставки збірних вантажів з Китаю, а також оптові поставки з Китаю, що позитивно впливає на підсумкову вартість доставки;
  • страхування вантажу.

  Дуже важливим моментом є те, що наші фахівці можуть взяти на себе весь комплекс послуг з доставки товару: починаючи від укладення контракту і закупівель на території Китаю, оформлення всіх необхідних для транспортування документів, і закінчуючи розмитненням вантажів з Китаю, доставкою безпосередньо на склади замовника та оформленням всіх документів, що дають право на торгівлю в Україні (Детальніше). Такий підхід заощадить не тільки ваш час і нерви, а й фінанси.

  Доставка товарів з Китаю на будь-який смак

  Завдяки багаторічному досвіду в сфері вантажоперевезень ми знаємо, що у кожного клієнта – свої побажання щодо того, як повинна здійснюватися доставка вантажів з Китаю. Одні замовники готові платити більше, але хочуть отримати товар якомога швидше, для інших же важливіше розумна ціна, при цьому вони готові почекати. Враховуючи побажання клієнтів, ми пропонуємо різні варіанти доставки вантажу з Китаю, щоб кожен клієнт зміг знайти ту форму співпраці, яка йому підходить найбільше. Ми пропонуємо такі варіанти міжнародних вантажоперевезень з Китаю:

  Кожен з видів доставки вантажів з Китаю має свої особливості, про які варто розповісти докладніше.

  Вантажоперевезення з Китаю повітрям – авіадоставка

  Якщо у вас термінове замовлення покупця і стиснуті терміни, то напевно ви оберете саме авіадоставку. Чому так? Тому, що це найшвидший і зручний спосіб здійснити доставку вантажів з Китаю. Виняткова швидкість авіатранспорту в поєднанні зі швидкою обробкою вантажів нашими фахівцями в аеропортах Китаю та України, професійне оформлення документів – ось запорука того, що клієнт отримає свій товар настільки швидко, наскільки це можливо. Саме авіадоставка – єдиний прийнятний варіант для тих, хто працює з вантажами, які швидко псуються, і вантажами, які швидко втрачають ринкову вартість – не привіз вчасно, втратив в ціні і в продажах.

  Доставка товарів морем

  Морські перевезення з Китаю – це найбільш популярний серед клієнтів спосіб доставки, особливо коли ви купуєте товари оптом з Китаю. Пояснюється це низькою вартістю перевезення, широкою портовою інфраструктурою в Китаї, а також налагодженим сервісом судноплавних ліній. Доставка морем з Китаю дозволяє також транспортувати великі та негабаритні вантажі, які відправити літаком або по суші практично неможливо.

  Збірні вантажі з Китаю – чудове рішення для доставки невеликих партій вантажів

  Популярною послугою серед українських підприємців є доставка збірних вантажів з Китаю. На жаль, не всі знають, що таке збірні вантажі з Китаю і для чого їх роблять. Вся справа в тому, що при доставці вантаж в основному упаковується в контейнери. Всі контейнери мають стандартний розмір. Якщо ваш вантаж не займає повністю контейнер, його частина залишається порожньою, а ви все одно платите за весь обсяг контейнера. А збірні вантажі допомагають вирішити цю проблему: незайнята частина контейнера заповнюється іншим товаром, іноді навіть іншого замовника. Таким чином, доставка одиниці товару виходить дешевше. Регулярний сервіс нашої компанії з доставки збірних вантажів з Китаю дозволяє нашим клієнтам економити гроші, при цьому отримувати вантаж у звичайний термін, як і при доставці цілого контейнера.

  Який би спосіб доставки ви не вибрали, компанія Profi Cargo Service зробить весь процес максимально зручним, швидким і надійним.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ