Відгуки клієнтів

Юрій Бочкур
ТОВ "НАДРА ІНЖИНІРИНГ"

Початок співпраці ТОВ “НАДРА ІНЖИНІРИНГ” ТОВ “ПРОФІ КАРГО СЕРВІС” бере свій відлік з 2021 року. За весь час роботи ТОВ “ПРОФІ КАРГО СЕРВЮ” зарекомендувало себе як надійний партнер, який якісно виконує поставлені задачі, ефективно контролює процес та оперативно, вирішує поточні питання, які виникають під час доставки вантажу.

Окремо слід відмітити такі якості менеджерів компанії, як професіоналізм, посвідченість та клієнтоорієнтованість.

Висою рівень та якість послуг, падания ТОВ “ПРОФІ КАРГО СЕРВІСТ, створили надійну основу для довгострокових ділових відносин наших компаній.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Бурик К.О.
BURYK

Під час співпраці з компанією “Профі Карго Сервіс” усі домовленості та потреби були виконані. В роботі з партнером відчувається надійність та чіткість дій. Ми готові рекомендувати дану компанію для співпраці.

Якименко Д.O.
CLEAR LIGHT

Працюємо з ТОВ «Профі Карго Сервіс» протягом 5 років. За цей час компанія зарекомендували себе, як надійний партнер в сфері морських та авіаперевезень, тому користуємось послугами ТОВ «Профі Карго Сервіс» на постійній основі.

Співробітники компанії професіонали в міжнародній логістиці, завжди готові допомогти.

Працювати зручно, оскільки компанія надає повний спектр послуг доставку і розмитнення. Це економить наш час, ми отримуємо весь сервіс з одних рук.

Дякуємо за співпрацю!

Цимбал Є.А.
NEW TEA

Користувались послугами ТОВ «Профі Карго Сервіс» з авіадоставки чаю з Індії та Китаю. Жодних проблем чи непорозумінь у нас не виникало.

Дівчата взяли на себе питання оформлення, замитнення, доставки. При чому це виходить у них якось дуже невимушено і легко. Порівняно із попередніми нашими логістами – це як ковток свіжого чаю.

Ми дуже задоволені співпрацею і бажаємо «Профі Карго Сервіс» і подалі залишатися такими ж ненапряжними і спритними!

Рекомендую компанію як надійного та професійного партнера в сфері міжнародних логістичних перевезень!

Працюємо далі!

Сич М.В.
ТОВ "ФЕРРУМ ДЕКОР"

Неодноразово звертались до компанії ТОВ “Профі Карго Сервіс” за послугою аутсорсинг ЗЕД.

За час співпраці компанія встигла зарекомендувати себе як професійний і надіний партнер. Завдяки основному принципу роботи компанії – формуванню партнерських відносин з клієнтами, заснованих на клієнт орієнтованості та взаємоповазі, вона займає, на наш погляд, стабільну позиціюсеред лідерів зовнішньоекономічної діяльності.

Хочемо підкреслити уважне та відповідальне ставлення до роботи менеджерів компанії, професіоналізм у спілкуванні з постачальниками в процесі супроводженні угоди, оперативну організацію доставки вантажів з Китаю в Україну.

За результатами співпраці рекомендуємо ТОВ «Профі Карго Сервіс», як надійного партнера в галузі аутсорсинг ЗЕД.

Морін Володимир
ТОВ "Віжн ТВ"

Шановні партнери. Від імені компанії, хочемо Вам подякувати за організацію постачання обладнання з Китаю та Індонезії.

Ваша компанія показала відмінну командну роботу. Всі очікування і зобов’язання, які взяла Ваша компанія, виконані в строк і відповідно до бюджетів.

У майбутньому сподіваємося на продовження плідної співпраці по широкому спектру логістики.

Андрій Федьків
Vita-Sport

Наш партнер ТОВ “ПРОФІ КАРГО СЕРВІС” за часи плідної співпраці з нашою компанією ТОВ “ВІТА-СПОРТ” показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до виконання свої обов’язань, виконувати роботи якісно та оперативно, здійснюючи повне сприяння нам, як клієнтові. Вімінною рисою роботи ТОВ “ПРОФІ КАРГО СЕРВІС” є високий професіоналізм, клієнт-орієнтованість та організованість співробітників компанії.

Все це дає нам підстави рекомендувати ТОВ “ПРОФІ КАРГО СЕРВІС” як надійного та відповідального постачальника логістичних послуг.

В.Максаев
Приватне підприємство
"Сампо"

Приватне підприємство “САМПО” – Представник компанії SAMPO-ROSENLEW OY в Україні висловлює подяку компанії “ПРОФІ КАРГО СЕРВІС” в особі її співробітників і Директора Семеніхіної Л. Упродовж кількох років компанія надавала нам високоякісні послуги з перевезення габаритних і негабаритних, у т.ч. імпортних, вантажів. Щоразу нам було надано уважне обслуговування, запропоновано оптимальні рішення щодо виходу зі складних ситуацій. Нам завжди йшли назустріч і допомагали долати труднощі, що виникали. Особливо ми цінуємо таке ставлення в цей складний для нашої країни час.
Особливо просимо відзначити професійну роботу Директора компанії Семеніхіної Л. і комерційного директора Медведєва А. Їх витримка, інтелігентність і високий професіоналізм допомагали нам під час виходів із, здавалося б, безнадійних ситуацій, що виникали в такій клопіткій роботі, як міжнародне перевезення вантажів.
Ми глибоко задоволені співпрацею з компанією і готові рекомендувати послуги цієї команди професіоналів будь-якому замовнику.

Ю. В. Бубела
ПП «АГРОМАРКЕТ+»

Компанія ТОВ “ПРОФІ КАРГО СЕРВІС” в рамках надання логістичних послуг нашій компанії “АГРОМАРКЕТ+” показала свою компетентність, високий професіоналізм і відповідність заявленому європейському рівню обслуговування клієнтів. Співробітники компанії завжди на зв’язку і готові надати вам професійну консультацію в рамках їх компетенції. Замовивши послугу у компанії ТОВ “ПРОФІ КАРГО СЕРВІС” ви можете бути впевнені і спокійні, що всі терміни будуть дотримані, а поставлені завдання виконані. Компанія має великий досвід в обслуговуванні клієнтів і наданні допомоги у веденні зовнішньоекономічної діяльності, в чому ми мали можливість переконатися на власному досвіді. Тому ми з радістю рекомендуємо ТОВ “ПРОФІ КАРГО СЕРВІС” та її команду професіоналів як надійних помічників і партнерів у сфері комплексних логістичних рішень.

Роман Швец
ТОВ "Сервіс Кінг"

Хочемо подякувати і порекомендувати ТОВ “Профі Карго Сервіс” як надійного і відповідального партнера в галузі доставки контейнерів. Вантаж був доставлений без пошкоджень, всі домовленості були враховані! Компанія підтвердила свій високий статус, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Всі роботи виконуються в зазначені терміни і належною якістю. Співробітники компанії грамотно справляються зі своїми обов’язками. Ми задоволені роботою ТОВ “Профі Карго Сервіс” і готові рекомендувати цю компанію.

Юрген Браузеветтер
Лейтц Інструменти
Україна

Наша компанія “Лейтц Інструменти Україна” працює вже 8 років на ринку в Україні, і у нас є певний досвід у роботі з брокерськими компаніями.

За період співпраці з Компанією “Профі Карго Сервіс” у нас немає претензій до наданих послуг. Робота виконується на високому професійному рівні, з дотриманням обумовлених раніше умов.

Наша оцінка – це якість, швидкість, і найголовніше шанобливе ставлення до клієнта, за що особлива подяка. Сподіваємося на довгострокову плідну співпрацю.

Олександр Коробенко
СІРІУС-93

Компанія Профі Карго виконала наше замовлення вчасно і за обумовлену наперед суму – в наш час такі якості потрібно цінувати високо. Продовжуємо співпрацю з хлопцями з Профі Карго. Дякуємо!

Дмитро Гусак
Райот

Замовляв авіадоставку (2 куби дитячих і карнавальних масок) з Китаю. Потрібна була консолідація вантажу на складі в Китаї (постачальників було кілька) – з усіма завданнями хлопці з Proficargo впоралися на “відмінно”. Товар отримав вчасно і за хорошою ціною. Рекомендую!

Ярослав Дмитрук
Good-Tea

Потрібна була доставка чаю з Індії. Проблем з доставкою не повинно було бути, але оформити все це добро на нашій митниці здавалося не просто. Компанія Профі Карго надала кваліфіковану допомогу, за що їм велике спасибі!