Вантажні перевезення з Швеції в Україну


МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ в Швеції

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З Швеції - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ в Швеції, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  На перший погляд, Швеція не має ніякої цінності для туристів, але це лише ілюзія. Любителі високих гір і засніженого горизонту, сяючих схилів і катання на лижах належним чином зможуть оцінити багатства цієї країни. Розташування країни на півострові говорить само за себе. Романтики і просто ті, хто бажає відчути холодний бриз осіннім вечором, не будуть розчаровані.

  Крім культурних і ландшафтних переваг, Швеція – держава з високорозвиненою економікою, яка продовжує розвиватися і вдосконалюватися. Незважаючи на невелику кількість населення, Швеція може похизуватись 50 компаніями, відомими у всьому світі. Маючи таку насичену виробничу нішу, країна займає вагоме місце на міжнародному ринку, тому багато хто прагне співпрацювати саме зі шведськими підприємцями.

  Доставка із Швеції

  Не дивлячись на незначну різноманітність промислової бази, великі фірми-виробники роблять вагомий внесок в міжнародний ринок. Перше місце з виготовлення підшипників справедливо займає Швеція. Але це ще далеко не все, що може запропонувати країна, адже у ній можна придбати машини компанії Volvo і багато іншого.

  Для фахівців нашої фірми організація процесу перевезення вантажу прямісінько з Швеції означає не тільки складання списку, що містить банальні способи перевезення речей з однієї країни в іншу, а цілий комплекс послуг, скориставшись якими, можна встановити міцні робочі зв’язки з цією країною. Такі зв’язки, напевно, стануть у пригоді в майбутньому. Ми допоможемо кожному своєму клієнтові:

  • скласти і підписати контракт на поставку швецького товару;
  • організувати процес доставки товару безпосередньо із складу постачальника на склад клієнта;
  • якщо є необхідність ми формуємо збірний вантаж і доставимо невелику партію товару;
  • оформити документи, необхідні для доставки товару;
  • розмитнити вантаж в Україні;
  • при комплексному підході ми надамо послугу експортера / імпортера і сформуємо клієнту повний пакет документів, який необхідний під час торгівлі в Україні (Детальніше);
  • застрахувати вантаж.

  Такий особливий підхід дозволяє нам організувати швидкий експорт в Швецію будь-якого товару, а нашим клієнтам – відкинути хвилюватися щодо можливого виникнення будь-яких проблем, пов’язаних з процесом перевезення товару.

  Принципи доставки вантажу з Швеції

  • організація перевезення вантажу на професійному рівні;
  • оптимальне співвідношення ціни і якості;
  • підбір раціонального маршруту вантажоперевезення;
  • мінімальні терміни імпорту з Швеції;
  • надання повної та чесної інформації про місцезнаходження вантажу;
  • ввічливий і приємний персонал, який з радістю відповість на всі ваші запитання.

  Наш багаторічний досвід доставки різного роду вантажу з Швеції дає нам можливість говорити про те, що послуги, які ми надаємо, будуть виконані своєчасно і в повному обсязі.

  Чим відрізняються види доставки з Швеції

  Вантажі з Швеції можуть бути доставлені автомобільним і авіатранспортом. Якщо вам важливі терміни і кожна година має значення, авіадоставка – ваш вибір. Однак такий спосіб доставки є дорожчим і багато хто віддає свою перевагу більш дешевим автомобільним перевезенням. Якщо Вам необхідно доставити невеликий вантаж, пропонуємо Вам доставку у збірному автомобілі.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ