Вантажні перевезення з Польщі в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ПОЛЬЩІ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ПОЛЬЩУ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

Маємо понад 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Комнапія Profi Cargo Service – оперативна доставка з Польщі товарів будь-якого призначення

  Одним із затребуваних сьогодні напрямів діяльності компанії Profi Cargo Service є міжнародні вантажоперевезення з Польщі, які здійснюються виключно за допомогою індивідуального підходу до кожного клієнта.

  Ми пропонуємо:

  • професійну організацію вантажоперевезень;
  • демократичну вартість послуг;
  • раціоналізацію маршруту;
  • оперативні перевезення вантажів з Польщі в найкоротші терміни;
  • інформування про шляхи проходження вантажу;
  • спілкування з досвідченим персоналом;
  • страхування вантажу.

  Розвиток і самовдосконалення – це звичайний стан всієї команди Profi Cargo Service. Тому в роботі ми використовуємо новітні технологічні досягнення, що дозволяє нашим клієнтам отримувати оперативні та якісні послуги.

  Комплексна доставка товарів з Польщі та надійна доставка вантажів з Польщі існують! Доведено компанією Profi Cargo Service!

  Важливо відзначити, що ми не тільки здійснюємо перевезення вантажів и з пункту «а» в пункт «б», а надаємо для клієнтів комплексне рішення задачі.

  У комплекс послуг входить:

  • організація закупівлі товарів, в тому числі оптових, у польських постачальників; (Детальніше)
  • перевезення і розмитнення вантажів з Польщі;
  • укладення контракту з постачальником;
  • консолідація вантажів;
  • своєчасна доставка товарів з Польщі та їх транспортування безпосередньо на склад клієнта;
  • оформлення документів для торгівлі в Україні;
  • інші послуги, необхідні конкретному замовнику, наприклад, товари оптом з Польщі.

  У результаті такого ефективного і плідного співробітництва Ви збережете не тільки дорогоцінний час, а й достатню кількість грошей. Всі наші служби націлені на досягнення єдиного максимально ефективного результату, щоб залишити задоволеним навіть найвибаглішого замовника. Ми прагнемо скоротити терміни перевезення вантажів і знизити витрати наших клієнтів.

  Економна і якісна доставка збірних вантажів з Польщі є важливою для будь-якого замовника. Які ж переваги мають вантажоперевезення з Польщі від комнапіі Profi Cargo Service?

  Одна з головних переваг – розумна вартість послуг. Серце кожного співробітника Profi Cargo Service, чи це логіст, чи диспетчер, менеджер чи водій, піклується про репутацію компанії. А репутація полягає, перш за все, в порядності. Ми усвідомлюємо, що доставка вантажу з Польщі за допомогою багатьох організацій обходиться «в чималу копієчку», тому намагаємося звести витрати клієнтів до мінімуму. Накопичений досвід роботи дозволив нам зрозуміти, що довіру замовників – понад усе. А довіра – це стабільність. Сьогодні доставити збірні вантажі з Польші за допомогою наших умілих і дбайливих фахівців не є дорогою справою тому, що ми вже напрацювали постійних клієнтів. Завдяки цьому Ви, наші нові, перспективні замовники, зможете перевезти будь-який вантаж з Польщі, які не викидаючи зайві гроші.

  Відомо, що доставка вантажів з Польщі не є такою вже простою справою. Але наш колектив трудиться як злагоджений механізм, для того щоб забезпечити якісну послугу своїм клієнтам. Хочете, перевірте самі!

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ