Вантажні перевезення з Італії в Україну


МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ІТАЛІЇ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ІТАЛІЇ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Доставка з Італії – це просто і зручно

  Італія – країна, яка пропонує безліч якісних і порівняно недорогих товарів – продукти харчування, вино, посуд з тонкого венеціанського скла, одяг, аксесуари і багато чого ще. Широкий асортимент пропонованих товарів і висока їх якість відкривають великі перспективи для бізнесу, тому доставка товарів з Італії зараз дуже актуальна. Далеко не кожен підприємець має власний транспорт або логістичну службу, яка б займалася цим завданням, тому для багатьох найбільш підходящий варіант – це скористатися професійними компаніями-перевізниками.

  Як здійснюється доставка вантажів з Італії?

  Наша компанія Profi Cargo Service пропонує якісні та надійні міжнародні вантажоперевезення з Італії. Клієнтам для вибору надається декілька варіантів доставки – наземна, морська, авіа, а також гібридна (змішана). У кожному конкретному випадку може бути більш підходящим той чи інший вид доставки вантажів з Італії, і якщо ви не впевнені в тому, який саме вид вам підійде, наші консультанти з радістю допоможуть вам визначитися.

  Дуже важливим моментом є те, що наші фахівці можуть взяти на себе весь комплекс послуг з доставки товару: починаючи від укладення контракту і закупівель на території Італії, оформлення всіх необхідних для транспортування документів, і закінчуючи розмитненням вантажів з Італії, доставкою безпосередньо на склади замовника і попутним оформленням всіх документів, що дають право на торгівлю на території України (Детальніше). Такий підхід заощадить не тільки ваш час і нерви, а й фінанси. Ми доставляємо також збірні вантажі з Італії, що може бути вигідно для багатьох клієнтів.

  Вантажоперевезення з Італії: які вони бувають і що включають

  Вантажоперевезення з Італії прийнято розділяти на види згідно того виду транспорту, якій використовується для транспортування. Ми використовуємо всі доступні варіанти вантажоперевезень, і клієнт може вибрати відповідний йому тип виходячи з власних потреб.

  1. Морська доставка

  Італія являє собою півострів, оточений морем, і має значну кількість великих портів. Тому морська доставка товарів з Італії займає досить солідну частину в загальній структурі транспортування. Доставка морем найбільш вигідна, якщо потрібно доставити велику партію вантажу, який не псується швидко або не є терміновим, при цьому ви не переплачуєте за доставку. Морські перевезення з Італії можуть займати кілька тижнів, однак це найдешевший вид транспортування товарів. Наша компанія не тільки доставить товар морем, а й надасть всі необхідні супутні послуги: оформлення всіх необхідних документів як в Італії, так і на території України.

  2. Наземна доставка

  Доставка за допомогою автотранспорту – найпоширеніший вид перевезення вантажів з Італії. Крім того, це досить швидкий спосіб доставки, в кілька разів швидше доставки морем. Одна з головних переваг автомобільної доставки – це відсутність проміжних навантажень-розвантажень. Що неминуче трапляється при доставці морем або повітрям. Крім того, автомобіль зможе доставити туди, куди не долетить навіть літак, тому для віддалених регіонів це єдиний підходящий варіант. Що стосується вартості, то наземна доставка вантажу з Італії-це розумний компроміс між ціною та часом доставки.

  3. Авіаційна

  Якщо вам буде потрібно доставити товар максимально швидко, альтернативи авіатранспорту не існує. Авіадоставка з Італії здійснюється нашою компанією у співпраці з місцевими транспортними компаніями. Це забезпечує весь комплекс супутніх послуг – доставку товарів до аеропорту, навантаження і розвантаження, формування збірних вантажів в Італії, оформлення документації, митне оформлення. Безумовно, авіадоставка – це найдорожчий спосіб транспортування, але висока вартість доставки вантажів з Італії повітрям компенсується швидкістю і надійністю.

  Якщо вас цікавить доставка збірних вантажів з Італії, негабаритних товарів, доставка оптових партій товару – зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам!

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ