Вантажні перевезення з Іспанії в Україну


МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ІСПАНІЇ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ІСПАНІЇ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Доставка з Іспанії: організація та особливості

  Іспанія – це країна, яка надає великі горизонти для бізнесу. Іспанські оливки, масло, м’ясні продукти, вино, одяг, взуття, будматеріали, косметика – ось далеко не повний список того, що країна виробляє і експортує. Однак для того, щоб успішно вести зовнішньоекономічну діяльність, потрібно, щоб була організована доставка вантажів з Іспанії. Звичайно, найбільші компанії-імпортери можуть вирішити це питання самостійно, але для малого та середнього бізнесу – це часто досить складне завдання. І тут на допомогу прийдемо ми, компанія Profi Cargo Service. Ми успішно організовуємо вантажоперевезення з Іспанії вже багато років.

  Як здійснюється доставка вантажів з Іспанії

  Основне завдання нашої компанії як вантажоперевізника – це організувати доставку таким чином, щоб клієнт, замовивши у нас комплексну послугу з доставки вантажу з Іспанії, не переймався більше ніякими нюансами, тому, крім власне транспортування вантажів, ми пропонуємо:

  • організацію закупівель товарів, у тому числі оптових, у іспанських постачальників;(Детальніше)
  • підписання контрактів з постачальниками;
  • тимчасове зберігання на наших складах, консолідацію, а також формування збірних вантажів з Іспанії;
  • повне документальний супровід вантажу, починаючи з оформлення при відправці і закінчуючи розмитненням в Україні;
  • доставку з Іспанії «з рук в руки»;
  • страхування вантажу.

  Вантажоперевезення з Іспанії: чому це вигідно

  У своїй роботі ми спираємося на те, щоб надати не тільки якісні, але й доступні для клієнтів послуги. Тому з нами доставка вантажу з Іспанії може бути дійсно вигідною. Судіть самі:

   • Ми пропонуємо на вибір клієнта кілька різних шляхів, якими доставляються вантажі з Іспанії в Україну: авіа, наземний транспорт, море, а також комбіновані маршрути. Завдяки цьому доставка товарів з Іспанії є максимально гнучкою за термінами і ціною для наших замовників.
   • Ми доставляємо не тільки прості, але і збірні вантажі з Іспанії. Для тих, хто не знайомий з цим терміном, слід пояснити, що мова йде про те, що в одному контейнері або фурі може перебувати товар різних партій або різних власників. Такий підхід дозволяє не платити за порожнє місце, а значить – раціонально розподілити транспортні витрати.
   • Стандартний пакет послуг вже включає в себе оформлення всіх необхідних документів на вантаж, а також проходження митного очищення в Україні – один з найбільш складних для непідготовленої людини етапів доставки.

  Таким чином, можна з упевненістю стверджувати, що завдяки послугам компанії Profi Cargo Service доставка збірних вантажів з Іспанії, перетворюється на просту і вигідну процедуру.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ