Вантажні перевезення з Нідерландів в Україну


МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З голландії - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ в голландії, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Як часто у вас виникають питання, пов’язані з організацією доставки товару і різних продуктів з інших країн? Можливо ви знаходитесь на етапі укладення цінних угод із закордонним партнером? У будь-якому випадку, з появою будь-яких запитань, ми допоможемо вирішити їх без жодних проблем, пов’язаних з невимірними витратами ваших сил, фінансів і здоров’я. Ми найкращим чином організуємо логістику і перевезення, щоб ви отримали товар з Нідерландів цілим і неушкодженним. Ми детально розповімо та пояснимо усе, що стосується експорту товару в Нідерланди та імпорту товару з Нідерландів.

  Доставка з Нідерландів

  Для фахівців нашої фірми організація процесу перевезення вантажу прямісінько з Нідердандів означає не тільки складання списку, що містить банальні способи перевезення речей з однієї країни в іншу, а цілий комплекс послуг, скориставшись якими, можна встановити міцні робочі зв’язки з цією країною. Такі зв’язки, напевно, стануть у пригоді в майбутньому.

  Ми допоможемо кожному своєму клієнтові:

  • скласти і підписати контракт на поставку нідерландського товару;
  • організувати процес доставки товару безпосередньо зі складу постачальника на склад клієнта;
  • якщо буде необхідність, ми сформуємо збірний вантаж і доставимо невелику партію товару;
  • оформити документи, необхідні для доставки товару;
  • розмитнити товар в Україні;
  • застрахувати вантаж;
  • при комплексному підході ми надамо послугу експортера / імпортера і сформуємо клієнту повний пакет документів, який необхідний під час торгівлі в Україні (Детальніше).

  Такий особливий підхід дозволяє нам організувати швидкий експорт в Нідерланди будь-якого товару, а нашим клієнтам – відкинути хвилюватися щодо можливого виникнення будь-яких проблем, пов’язаних з процесом перевезення товару.

  Вантажоперевезення і доставка в Нідерланди

  Завдяки нашим перевагам, таким як: наявність величезного досвіду в сфері логістики, професійних фахівців, надійних партнерів із різних країн – послуги нашої компанії затребувані на ринку вантажоперевезень. З нами ви зможете здійснити доставку в Нідерланди і доставку з Нідерландів швидко і надійно. Ми доставляємо вантажі авіа, морським та авто транспортом.

  Перевезення вантажів на міжнародному рівні має визначені плюси і мінуси, незнання яких може дуже ускладнювати процес організації оформлення документів і отримання необхідної продукції з Нідерландів. Більш детально ви зможете ознайомитися з усіма умовами у нас на сайті, зателефонувавши нам по телефону або написавши на електронну пошту.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ