Вантажні перевезення з Німеччини в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З НІМЕЧЧИНИ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ У НІМЕЧЧИНУ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Як часто питання доставки товарів та вантажів стають мало не ключовими в організації масштабної угоди з партнерами з-за кордону? У той час як вони повинні бути лише супутніми і легко розв’язуються? Як часто ми зіштовхуємося з неповним наданням послуг або, що гірше, неперевіреними перевізниками? Все це забирає безліч сил, грошей і здоров’я.

  Щоб полегшити Ваше життя, ми взяли на себе «вантаж» перевезень та логістики. Тепер доставка з Німеччини стала значно простішою. Наша компанія крім доставки товарів «з точки А в точку Б», пішла ще далі, розробивши повноцінне рішення організації поставок і перевезень.

  У широкий комплекс наших послуг входить також організація закупівель товарів, в тому числі оптових, у німецьких постачальників (Детальніше), розмитнення товарів, укладання контракту з постачальником, доставка вантажу на склад клієнта, при комплексній послузі надання необхідних документів для реалізації продукту в Україні.

  Важливий плюс в користуванні нашими послугами – суттєва економія Вашого часу, нервів і грошей. Ми гарантуємо зняття “головного болю” з доставки одним Вашим дзвінком до нас!

  Доставка вантажів з Німеччини

  Погодьтеся, доставити вантаж або товар, скажімо, по Україні не складе великих труднощів. А от знайти надійного міжнародного перевізника набагато складніше. Власне, не багато компаній на ринку країни готові забезпечити швидке і «безболісне» надання подібних послуг.

  Наша компанія організовує швидке оформлення документів, замовлення транспорту для вантажоперевезення з Німеччини, виконання поставок в строк і багато іншого.

  Для нас не проблема здійснити оптові поставки з Німеччини, розмитнення вантажів, міжнародні вантажоперевезення, авіадоставку з Німеччини.

  Міжнародні вантажоперевезення мають свої особливості та нюанси, незнання або ігнорування яких значно ускладнюють завдання з оформлення та отримання вантажів. Але ми допоможемо Вам у цьому, маючи величезний досвід і напрацювання на цьому полі діяльності.

  Детальніше Ви зможете дізнатися про умови співпраці, зробивши дзвінок нам або звернувшись по електронній пошті. Оформіть заявку на послуги і не пошкодуєте, що скористалися пропозицією.

  Вантажоперевезення з Німеччини

  Солідний досвід у сфері логістики, наявність кваліфікованого персоналу, надійних партнерів з доставки в Європі дає змогу творити воістину “чудеса”.

  Нами здійснюються різноманітні поставки, в тому числі і доставка збірних вантажів з Німеччини. Цей варіант вигідний для доставки вантажів у невеликих обсягах. Доставка вантажу провадиться оперативно, щоб не змушувати замовників «приймати позу маятника» і турбуватися про терміни та цілісність своїх довгоочікуваних товарів.

  Так само, завдяки нам, Ви можете отримати товари оптом з Німеччини, не докладаючи зусиль зі свого боку. Телефонуйте нам і ми подбаємо про Ваші вантажах професійно і швидко! Ми просто любимо і виконуємо свою роботу!

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ