Вантажні перевезення з Франції в Україну


МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З франції - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ У францію, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Доставка з Франції: як здійснити і в чому переваги

  Франція – це країна, яка славиться на весь світ своїми товарами. Хто не чув про французьке вино, шоколад, взуття, одяг? Та й крім перерахованого, у Франції виробляють дуже багато інших якісних товарів. Проблема лише в тому, як організувати доставку вантажів з Франції, адже мати власну службу доставки по кишені далеко не кожному. Саме тому і знадобляться послуги компанії Profi Cargo Service, за допомогою якої доставка з Франції здійснюється в короткі терміни і за індивідуальними для клієнта умовами.

  Що являє собою доставка вантажів із Франції

  Для нашої компанії перевезення вантажів з Франції – це не просто банально перемістити вантаж з однієї країни в іншу. Ми пропонуємо для наших клієнтів весь спектр послуг, які можуть бути корисні при зовнішньоекономічних зв’язках з Францією. Це означає, що ми допоможемо:

  • організувати закупівлю товарів, в тому числі оптових, у французьких постачальників; (Детальніше)
  • доставити вантаж до місця призначення;
  • при необхідності – сформувати збірний вантаж;
  • оформити всі необхідні документи на товар;
  • провести митне очищення і залагодити всі нюанси при перетині кордонів;
  • доставити товар безпосередньо замовнику;
  • при постачанні на нашого імпортера – надати пакет документів для торгівлі в Україні.

  Такий підхід дозволяє нашим клієнтам замовити доставку товарів з Франції і перестати турбуватися про всі труднощі, які можуть бути пов’язані з процесом транспортування вантажів.

  Які бувають види вантажоперевезення з Франції

  Для того щоб забезпечити максимальну гнучкість у наданні своїх послуг, ми пропонуємо всім нашим клієнтам самостійно вибирати, яким способом буде здійснена доставка. У всіх замовників є можливість вибрати такі види доставки:

  • авіадоставка;
  • доставка вантажів з Франції морем;
  • наземна доставка з Франції.

  Звичайно, кожен з перерахованих вище способів доставки має свої переваги, так само як і недоліки. Наприклад, доставка товарів з Франції із залученням авіації – це дуже швидко, але досить дорого, морська доставка, навпаки, більш повільна, зате дешева. Автомобільна доставка – оптимальна за часом, і за вартістю.

  Що таке доставка збірних вантажів з Франції?

  Останнім часом стала досить популярною доставка збірних вантажів з Франції, проте не всі знають, що це таке, і, відповідно, не можуть скористатися цим видом вантажоперевезень з Франції. Збірна доставка передабачає, що в один і той же контейнер або автомобіль можуть бути упаковані товари з різних партій, а іноді – навіть різних власників. Що це дає для замовників? Справа в тому, що таким чином вдається більш ефективно і раціонально використовувати місце в контейнері або фурі, що позитивно відображається на ціні доставки. Таким чином, збірні вантажі з Франції для клієнтів завжди виходять дешевшими. Наша компанія надає послугу відправки збірних вантажів з Франції всім бажаючим.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ