Вантажні перевезення з Фінляндії в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З фінляндії - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ У фінляндії, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Надійна доставка в Фінляндію

  Фінляндія – хоч і невелика, але високорозвинена промислова країна. Вона завжди була і буде однією з найпривабливіших країн для придбання товарів різних категорій та видів. І справа стосується не тільки низької цінової політики країни, а й високої якості та ексклюзивності товарів, що поставляються. Крім того, в країну, володарку найбільших морських портів, поставляється продукція з різних куточків світу, що примножує додаткові і приємні можливості для здійснення підприємницької діяльності. Доставка до Фінляндії з компанією Profi Cargo Service з мрії перетворюється в реальність. Profi Cargo Service успішно і якісно організовує вантажоперевезення з Фінляндії за найоптимальнішою ціною.

  Здійснення доставки з Фінляндії з Profi Cargo Service

  Однією з найбільш важливий і актуальних завдань нашої фірми була і залишається організація доставки таким чином, щоб замовник, якому потрібно здійснити перевезення з Фінляндії, не хвилювався про свій вантаж на всіх етапах доставки. Крім усього перерахованого вище, ми також пропонуємо:

  • підписання грамотних і юридично правильних контрактів з постачальниками;
  • закупівлю товарів, в тому ж числі оптових, у надійних і перевірених постачальників;
  • тимчасове, але надійне зберігання ваших товарів на наших складах, а також їх консолідацію;
  • надійний експорт в Фінляндію;
  • перевезення збірних вантажів з Фінляндії;
  • повний і абсолютний супровід вантажу з усіма відповідними документами: починаючи з підписання договору, закінчуючи розмитненням;
  • імпорт у Фінляндію за мінімальні терміни по системі «з рук в руки» (Детальніше);
  • страхування вантажу.

  В результаті тісної і плідної співпраці з нами, ви матимете можливість зберегти не тільки безцінний час, а й бюджет. Адже весь спектр наших послуг націлений на досягнення максимально ефективного результату. Це допомагає нам задовольнити навіть самого вибагливого замовника. Економний, але при цьому якісний імпорт у Фінляндію, – важливе завдання для нашої компанії.

  Чому з компанією Profi Cargo Service вантажоперевезення з Фінляндії стають вигідними?

  У своїй багаторічній роботі ми завжди були націлені на те, щоб доставити не тільки якісний вантаж, але і забезпечити доступні ціни на наші послуги для клієнтів. Завдяки цим старанням наша доставка з Фінляндії стає реально вигідною. Посудіть самі:

  • клієнт самостійно обирає маршрут, яким буде здійснено доставку товару. Авіаперевезення, доставка морем, автомобільні перевезення – вибирати тільки вам. Саме через це доставка з Фінляндії здійснюється за найкоротші терміни і з мінімальними витратами для клієнта. Авіаперевезення здійснюються такими великими аеропортами країни, як міжнародний аеропорт Гельсінкі-Вантаа, Рованіємі та Каяні.
  • У нас є можливість доставки не тільки звичайного, а й збірного вантажу з Фінляндії. Це допоможе істотно зменшити ваші витрати і заощадити бюджет, адже ви не будете платите за порожнє місце у вашому контейнері або автомобілі;
  • Ми самі можемо оформити всі необхідні документи на вантаж, а також пройти митне очищення в Україні, що є одним з найскладніших завдань для непідготовленої людини.

  З нашою компанією Profi Cargo Service доставка в Фінляндію і доставка з Фінляндії стане простою та економічно вигідною процедурою. Переконайтесь у цьому самостійно!

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ