Вантажні перевезення з Європи в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ЄВРОПИ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ У ЄВРОПІ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Доставка з Європи: актуально

  Традиційно європейські товари відрізняються високою якістю, тому мають високий попит в Україні. Актуальність вантажоперевезень з Європи в майбутньому буде зростати ще більше у зв’язку з підписанням документа про асоціацію України та ЄС.

  Як відбувається доставка товарів з Європи

  Компанія Profi Cargo Service пропонує всі види доставки з Європи. Завдяки налагодженій схемі і розвиненої мережі партнерів можлива доставка різних вантажів з будь-якої точки Європейського союзу в Україну. Географія доставок максимально широка – всі країни Євросоюзу: від Великобританії, Фінляндія, Швеція до Іспанії, Італії та Греції. Більш докладно про географію нашої доставки Ви зможете прочитати на спеціалізованій сторінці сайту.

  На вибір ми пропонуємо своїм клієнтам:

  • автомобільну доставку;
  • авіадоставку;
  • доставку морем (там, де це можливо).

  Звичайно, найбільш популярною є автомобільна доставка, оскільки це універсальний вид доставки з Європи, завдяки якому є можливість привезти товар за короткий час. У розпорядженні компанії – автотранспорт різної місткості та різного призначення, є рефрижератори, спеціальні вантажні автомобілі для перевезення рідин, техніки тощо.

  Дуже важливим для наших клієнтів є те, що ми надаємо комплексну послугу з доставки вантажів з Європи в Україну – від укладення контракту з іноземним постачальником до доставки товарів в Україні на склад замовника. Наші фахівці допоможуть укласти контракт, поторгуватися за ціну закупівлі, визначитт оптимальний маршрут доставки товару, оформити всі документи згідно з нормами законодавства, пройти митні формальності і привезти товар в обумовлений заздалегідь термін.

  Доставка збірних вантажів з Європи – додаткова економія

  Якщо ви раніше цікавилися доставкою з-за кордону, то напевно чули про таку послугу як доставка збірних вантажів. Наша компанія надає своїм клієнтам скористатися послугою доставки збірних вантажів з Європи. Чим це може бути корисно для клієнта? В першу чергу, це значна економія. Незалежно від того, який варіант доставки буде обраний, збірні вантажі дозволять оптимізувати собівартість товару за рахунок більш економічного використання простору. Це може бути як спільне використання контейнера при контейнерному перевезенні, так і збірні фури при автомобільної транспортуванні.

  Найчастіше збірні вантажі з Європи доставляються автотранспортом. Консолідація збірних вантажів здійснюється на складах Польщі, Німеччини, Італії. При організації збірних вантажів товари з Європи надходять спочатку на склади, там консолідуються, і потім відправляються в Україну. Наша компанія здійснює регулярну відправку збірних вантажів з Європи. Щотижня зі складу в Польщі вирушає автомобіль, що складається з вантажів різних клієнтів. Завдяки регулярному сервісу наші клієнти мають можливість привезти невелику партію вантажу швидко і зручно.

  Враховуючи, що торгово-економічні зв’язки між Україною та Європейським союзом тільки починають рости і зміцнюватися, послуга доставки товарів з Європи буде ставати з кожним днем ​​все більш необхідною. А наша компанія готова запропонувати своїм клієнтам європейський сервіс вже сьогодні!

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ