Вантажні перевезення з Туреччини в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ ІЗ ТУРЕЧЧИНИ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ТУРЕЧЧИНІ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Як здійснюється доставка з Туреччини

  Як відомо, Туреччина входить до списку країн, з якими в України найбільший товарообмін. Так склалося історично, а сьогодні умови для цього тільки покращилися: Туреччина знаходиться порівняно недалеко і виробляє дуже багато товарів – від фруктів і овочів до одягу, взуття та побутової техніки. Але оскільки країни розділяє Чорне море, питання про те, як здійснити перевезення вантажів з Туреччини, залишається актуальним. Компанія Profi Cargo Service це питання вже вирішила: звернувшись за її послугами, доставка товарів з Туреччини буде виконана максимально просто і швидко.

  Доставка вантажів з Туреччини: в чому переваги

  Доставку вантажів з Туреччини здійснюють багато транспортних компаній. Однак кожен, хто хоча б раз вже зіштовхувався з міжнародними вантажоперевезеннями з Туреччини, в курсі, що просто доставити товар з однієї точки в іншу – це лише невелика частина всього процесу доставки. «За кадром» залишається цілий спектр дій, які забезпечують безперешкодне транспортування вантажу. Володіючи значним досвідом у вантажоперевезеннях з Туреччини, компанія Profi Cargo Service пропонує повний спектр послуг, які можуть знадобитися при купівлі товарів за кордоном і доставку його в Україну:

  • консультації з будь-яких питань – від вибору виду доставки з Туреччини до оформлення документів;
  • допомогу у проведенні переговорів, укладення договорів з турецькими постачальниками;
  • оформлення всіх необхідних документів для вивозу і ввозу товарів;
  • розмитнення вантажів з Туреччини;
  • при комплексному підході оформлення на нашого імпортера і надання клієнту документів для торгівлі; Детальніше
  • доставка обраним видом транспорту з Туреччини безпосередньо на склад замовника;
  • страхування вантажу.

  За допомогою чого здійснюються вантажоперевезення з Туреччини

  У кожної людини, що зацікавилася доставкою вантажу з Туреччини, є свої міркування і побажання щодо того, як ця доставка повинна здійснюватися. Якщо клієнт працює з товарами, які швидко псуються (фрукти, овочі, м’ясо і т.д.), їй необхідно, щоб вантаж був доставлений якомога швидше. Якщо ж основні товари – це одяг і взуття, можна й почекати якийсь час, але потім заплатити за доставку вантажу з Туреччини трохи менше. Щоб врахувати потреби різних замовників, транспортна компанія Profi Cargo Service пропонує такі види транспортування товарів:

  • морська доставка вантажів з Туреччини;
  • авіадоставка;
  • автомобільна доставка;
  • доставка збірних вантажів з Туреччини.

  Відмінності між варіантами доставки товарів з Туреччини

  Кожен з варіантів доставки вантажів з Туреччини, який пропонується нашою компанією, має свої переваги та особливості. Наприклад, якщо ви виберете морські перевезення з Туреччини, це швидше за все буде фінансово найвигідніший варіант, у тому числі якщо ви ввозите товари оптом з Туреччини. Крім того, великі морські судна дозволяють доставляти негабаритні вантажі.

  Автомобільні перевезення з Туреччини також затребувані. Доставка автомобілем – більш швидкий спосіб доставки. Крім того, товару в автомобіль можна покласти від 20 до 40 м3 більше, ніж в стандартний морський контейнер.

  Вибрати спосіб доставки може допомогти наша компанія. Досвідчені фахівці розрахують економіку поставки різними видами транспорту та запропонують найбільш оптимальний варіант у грошових та часових вимірах, виходячи з потреб клієнта.

  Також наша компанія доставляє невеликі партії вантажів – збірні вантажі з Туреччини. Доставка можлива автомобільним і морським транспортом. Звертайтеся!

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ