Вантажні перевезення з ОАЕ в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ОАЕ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ОАЕ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Швидка і зручна доставка з ОАЕ

  Об’єднані Арабські Емірати, або скорочено ОАЕ, – це країна, яка всього за два десятки років вийшла в світові лідери за рівнем життя. Ще в 90-х тут в основному були пустелі, сьогодні ж їм на заміну прийшли блискучі мегаполіси, видатні хмарочоси, розкішні ресторани і готелі. Паралельно з цим розвивалися і зовнішньоекономічні відносини, тому сьогодні ОАЕ – відмінний партнер для співпраці. Звідси імпортують солодощі, сухофрукти та інші продукти харчування, одяг, особливо хутра та інші предмети розкоші, а також техніку і електроніку, яка набагато дешевша, ніж в інших країнах. У зв’язку з цим доставка товарів з ОАЕ на сьогодні – популярна послуга серед українських підприємців.

  Як здійснюється доставка з Еміратів

  ОАЕ досить сильно віддалені від України, тому і доставка вантажів звідти – досить копітка і непроста справа. Однак просто перевезти вантаж і ОАЕ – це навіть не половина справи. Найважливіше – це правильний супровід вантажу і дотримання всіх необхідних норм, як юридичних, так і процесуальних. Наша транспортна компанія Profi Cargo Service, на відміну від багатьох інших, надає саме повний комплекс послуг з доставки вантажів з ОАЕ, який, крім власне доставки, включає в себе:

  • проведення переговорів з постачальниками товару, укладання договорів та підписання контрактів;
  • підготовка вантажу до доставки з Еміратів, тимчасове зберігання, консолідація, формування збірних вантажів;
  • оформлення відвантажувальних документів згідно українського законодавства;
  • допомогу з розмитненням вантажу після прибуття.
  • при комплексному підході оформлення на нашого імпортера і надання клієнту документів для торгівлі; (Детальніше)
  • страхування вантажу.

  Варіанти доставки вантажів з ОАЕ

  Кожен клієнт індивідуальний, має свої запити і потреби, по-своєму представляє доставку. Для когось мета – привезти товар якомога швидше, а хтось хоче витратити на доставку з ОАЕ якомога менше грошей. Розуміючи важливість кожного замовника, компанія Profi Cargo Service пропонує різні варіанти вантажоперевезень з ОАЕ:

  • доставка вантажу з ОАЕ повітрям (авіаперевезення);
  • морська доставка.

  Як вибрати відповідний тип вантажоперевезення з ОАЕ

  Коли перед вами стоїть завдання, яке полягає в тому, який варіант доставки вантажу з ОАЕ вибрати – ознайомтеся з їхніми особливостями. Якщо вам потрібна максимально оперативна доставка вантажів з ОАЕ, вибирайте авіаперевезення. Так ви зможете отримати свій товар вже через кілька днів, які підуть на його підготовку та оформлення. Однак авіадоставка досить затратна і має свої обмеження. Практично позбавлені обмежень морські перевезення з ОАЕ. Крім того, це найдешевший спосіб здійснити доставку. З іншого боку, вантаж йде від двох тижнів до кількох місяців, що влаштує не всіх. Зате за допомогою морського контейнера можлива доставка збірних вантажів з ОАЕ – оптимальний вибір при транспортуванні дрібних партій товару.

  Пам’ятайте, що незалежно від вибору способу доставки незмінним залишається високий рівень сервісу, який ми надаємо нашим клієнтам.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ