Вантажні перевезення з Ізраїлю в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ІЗРАЇЛЮ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ІЗРАЇЛЬ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВов

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Як відбувається доставка з Ізраїлю

  Ізраїль – країна з однією з найбільш розвинених економік на Близькому Сході. Для підприємців торгівля з Ізраїлем – надзвичайно вигідна справа: звідси можна возити продукти харчування (особливо фрукти та овочі), одяг і взуття, сувеніри, книги та іншу продукцію. Продукція, що випускається Ізраїлем, дуже якісна і відносно недорога. Транспортно-експедиторська компанія Profi Cargo Service давно і успішно здійснює вантажоперевезення з Ізраїлю і пропонує скористатися послугою всім бажаючим.

  Доставка вантажів з Ізраїлю: як краще здійснити: чому варто вибрати нашу компанію

  Здавалося б, на ринку доставки з Ізраїлю працює достатньо компаній, які пропонують зовні подібні між собою послуги. Однак якщо «копнути» глибше, виявиться, що в основному завдання транспортної компанії зводиться до перевезення вантажу з Ізраїлю в Україну, а всі інші питання пов’язані з доставкою, залишаються замовнику. Компанія Profi Cargo Service працює не так: ми надаємо своїм клієнтам повний перелік послуг, які можуть знадобитися при здійсненні доставки вантажів з Ізраїлю. Дані послуги включають в себе:

  • укладення договорів та закупівлі товарів на території Ізраїлю;
  • доставку морським та авіа транспортом;
  • доставку збірних вантажів з Ізраїлю, якщо потрібно;
  • повний юридичний супровід угоди, включаючи оформлення всіх необхідних документів, дозволів, допомога з розмитненням;
  • при комплексному підході оформлення на нашого імпортера і надання клієнту документів для торгівлі; (Детальніше)
  • страхування вантажу.

  Такий перелік послуг дозволяє клієнтам навіть не замислюватися над тим, як насправді проходить доставка вантажу з Ізраїлю – це наша турбота.

  Можливі варіанти здійснення вантажоперевезень з Ізраїлю

  Враховуючи, що у кожного клієнта можуть бути власні вимоги щодо швидкості доставки, її вартості та інших супутніх факторів, ми пропонуємо своїм клієнтам самостійно вибрати, який з варіантів доставки підійде найбільше:

  • авіадоставка з Ізраїлю є найшвидшим способом привезти товар: всього за 2-3 дні вантаж може бути підготовлений, відправлений і отриманий в Україні. Ідеальний варіант для тих, кому важлива терміновість доставки;
  • доставка морем – це більш повільний, зате істотно дешевший вид доставки вантажу. Якщо швидкість отримання товару не є лімітуючим фактором, морські перевезення з Ізраїлю підійдуть якнайкраще;
  • комбінована доставка дозволяє скласти індивідуальний маршрут, різні ділянки якого здійснюються за допомогою різних видів транспорту. При правильному плануванні комбінована доставка може бути дуже зручним і вигідним варіантом.

  Незалежно від того, який варіант доставки ви виберете, ми гарантуємо те, що вона буде здійснена максимально надійно і швидко. Звертайтеся!

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ