Вантажні перевезення з України

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВв

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З УКРАЇНИ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В УКРАЇНІ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Доставка з України – швидко і просто

  Україна є важливим економічним партнером для багатьох країн, і експорт з України постійно зростає. Через низьку вартість гривні, українська продукція стає більш конкурентною за ціною на світових ринках і експорт з України цікавий багатьом підприємцям.

  Міжнародні вантажоперевезення з України – затребувана послуга серед експортерів-підприємців. З України в сусідні країни поставляються пиломатеріали, продукція з каменю, зерно, метал, продукти харчування, напої, одяг, косметика, продукція машинобудівного комплексу та інші товари.

  Що являє собою доставка вантажу з України

  Звертаючись до нас, клієнти отримують повний комплекс послуг, пов’язаних з доставкою вантажу з України на експорт:

  • доставку усіма видами транспорту;
  • укладення міжнародних договорів на продаж продукції;
  • оформлення всіх необхідних документів для вивозу товарів з України,
  • митне оформлення на експорт вантажів з України;
  • при комплексному підході – оформлення вантажу на нашого експортера, документальний і фінансовий супровід угоди; (Детальніше)
  • консультаційні послуги.;
  • страхування вантажу.

  Доставка товарів з України: можливі варіанти

  Компанія Profi Cargo Service пропонує різні варіанти транспортування вантажів з України:

  • вантажоперевезення з України за допомогою автотранспорту – найбільш класичний і звичний варіант для доставки в ближнє зарубіжжя і Європу. Доставка здійснюється за допомогою вантажних автомобілів різного тоннажу;
  • авіадоставка – найшвидший спосіб, лише декілька днів і товар, відправлений з України, може бути у вантажоодержувача;
  • перевезення вантажів з України морем – затребуваний і вигідний за вартістю варіант для відправки товару практично по всьому світу.

  Як не помилитися при виборі способу доставки вантажу з України

  Для того, щоб доставка вантажів з України була максимально вигідною і зручною для клієнта, дуже важливо правильно зробити розрахунок собівартості поставки та вибрати спосіб доставки. Фахівці нашої компанії можуть проконсультувати з питань вантажоперевезень з України. Якщо ви не впевнені в тому, який варіант доставки вибрати, чи буде проект вигідним, зверніться до наших фахівців, виклавши основні відомості про те, який товар потрібно доставити, звідки і куди, в якій кількості, які побажання щодо швидкості і вартості транспортування. На підставі отриманих даних наші фахівці зможуть підказати той варіант міжнародних перевезень вантажу з України, який є оптимальним для вас. Також ми зробимо розрахунок економіки доставки вашого вантажу – ви отримаєте дані про всі витрати на доставку і зможете прийняти рішення про доцільність майбутньої угоди. Звертайтеся!

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ