Вантажні перевезення з Казахстану в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, авто - від 5 днів

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З КАЗАХСТАНУ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В КАЗАХСТАНІ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Вантажоперевезення з Казахстану – надійно і вчасно

  Казахстан – один з важливих економічних партнерів України серед країн СНД. Товарообіг між країнами стабільно високий, і має тенденцію до подальшого зростання. Тому потреба в доставці вантажів з Казахстану також висока. Компанія Profi Cargo Service пропонує всім бажаючим організацію доставки вантажу з Казахстану за зручними для клієнта умовами.

  Як здійснюється доставка вантажів з Казахстану

  Маючи великий досвід в організації міжнародних вантажоперевезень, наша компанія сьогодні організовує доставку з понад десятка країн світу, і Казахстан серед них – один із пріоритетних напрямків. На відміну від інших компаній-перевізників, ми пропонуємо своїм клієнтам максимально повний комплекс послуг, пов’язаний з вантажоперевезеннями з Казахстану. Завдяки цьому клієнти можуть повністю покластися на нас, тому що компанія, серед іншого, пропонує:

  • доставку усіма видами транспорту;
  • укладення міжнародних договорів купівлі товарів на території Казахстану;
  • оформлення всіх необхідних документів для вивозу та ввезення товарів, митне оформлення вантажів з Казахстану по прибуттю в Україну;
  • при комплексному підході – оформлення вантажу на нашого імпортера та надання пакету документів для торгівлі в Україні; (Детальніше)
  • консультаційні послуги.;
  • страхування вантажу.

  Товари оптом з Казахстану – очевидна вигода

  Як відомо, купівля товарів оптом – це завжди добра можливість заощадити. А при міжнародних перевезеннях це ще більш актуально. Доставляти товар великими партіями завжди вигідніше – і витрати на доставку менші, і при великому замовленні постачальником надаються знижки.

  За допомогою чого реалізується доставка вантажів з Казахстану

  Щоб задовольнити потреби широкого кола замовників, компанія Profi Cargo Service пропонує різні види доставки з Казахстану. Залежно від того, які вимоги до доставки у клієнта, ми можемо надати:

  • авіадоставку з Казахстану – максимально оперативний спосіб, який дозволить отримати товар через декілька днів після закупівлі;
  • доставку за допомогою залізниці – цей спосіб нешвидкий, але при цьому порівняно дешевий, особливо якщо перевозяться великі (оптові) партії товару;
  • класичний вид доставки за допомогою автотранспорту – середній і за вартістю, і за швидкістю, підходить для доставки у віддалені куточки країни.

  Який би варіант доставки ви не обрали, ми гарантуємо, що вона буде здійснена в найкоротші терміни і за найбільш вигідними для клієнта умовами. Переконайтеся в цьому особисто!

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ