Вантажні перевезення з Грузії в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, авто - від 7 днів, МОРЕ - ВІД 7 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ГРУЗІЇ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ГРУЗІЇ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Доставка з Грузії? Легко!

  Грузія – країна, яка динамічно розвивається. І торгівля між Україною та Грузією також активно розвивається. Всім відомі грузинські мандарини, чай, спеції, вино та мінеральна вода, які відрізняються відмінною якістю і при цьому низькими цінами. Все це спричинює високий попит на послугу доставки з Грузії. Враховуючи це, транспортно-експедиторська компанія Profi Cargo Service налагодила регулярні вантажоперевезення з Грузії зі зручними для клієнтів умовами.

  Як ми здійснюємо вантажоперевезення з Грузії

  Головна мета роботи нашої компанії – це надавати своїм клієнтам повний комплекс послуг, який вони не зможуть отримати в іншому місці. Тому доставка з Грузії з Profi Cargo Service – це не просто переміщення товару з точки А в точку В. Ми пропонуємо на вибір клієнта комплекс послуг:

  • доставку усіма видами транспорту;
  • укладення договорів на придбання продукції на території Грузії;
  • оформлення всіх необхідних документів для вивозу та ввезення товарів, митне оформлення вантажів з Грузії по прибуттю в Україну;
  • при комплексному підході – оформлення вантажу на нашого імпортера та надання пакету документів для торгівлі в Україні; (Детальніше)
  • консультаційні послуги.;
  • страхування вантажу.

  Які види доставки з Грузії ми пропонуємо

  Орієнтуючись на те, що кожен замовник індивідуальний і потребує індивідуальних умов співпраці, ми розробили різні варіанти вантажоперевезень з Грузії, серед яких кожен може знайти те, що йому підходить найбільше. Наприклад, якщо ви замовите авіадоставку, ви зможете отримати ваш вантаж максимально швидко – вдалий варіант для термінових вантажів. Морська та наземна доставка повільніша, але при цьому більш економна.

  Але головне полягає в тому, що який би вид доставки з Грузії ви б не вибрали, наш сервіс залишиться незмінно якісним та надійним. Ви можете покластися на нас.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ