Вантажні перевезення з В’єтнаму в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З В'ЄТНАМУ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ У В'ЄТНАМІ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

Маємо понад 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Доставка з В’єтнаму – просто і швидко

  Економіка В’єтнаму розвивається дуже стрімко. Якщо ще років 10-15 тому ця країна могла пропонувати імпортерам тільки продукцію сільського господарства, причому не завжди високої якості, то сьогодні ситуація кардинально змінилася. Крім традиційних рису, спецій, фруктів, риби і морепродуктів, В’єтнам тепер активно експортує одяг, взуття, електроніку та іншу продукцію. Причому якість товарів тримається на стабільно високому рівні, а відпускні ціни нижчі, ніж навіть в сусідньому Китаї. Ця тенденція привела до того, що вантажоперевезення з В’єтнаму стали дуже затребувані. Прагнучи задовольнити попит, компанія Profi Cargo Service пропонує своїм клієнтам організувати доставку вантажу з В’єтнаму.

  Доставка вантажів з В’єтнаму: як це здійснюється

  Незважаючи на зростання попиту на в’єтнамські товари, доставка вантажів з В’єтнаму сьогодні – досить рідкісна послуга. Але наша компанія прагне не просто задовольнити потребу у вантажоперевезеннях, але і зробити це максимально якісно і зручно для клієнта. Звернувшись до нас, замовник отримує:

  • експорт у В’єтнам, імпорт із В’єтнаму, допомога в організації закупівель; (Детальніше)
  • укладення договорів, підписання контрактів на поставки продукції з В’єтнаму в Україні, з повним юридичним супроводом процесу;
  • можливість відправляти збірні вантажі з В’єтнаму;
  • повну юридичну підтримку, оформлення всіх необхідних документів згідно з українським законодавством;
  • допомогу в розмитненні вантажів;
  • страхування вантажу;
  • при комплексному підході – надання пакету документів для торгівлі в Україні.

  Вантажоперевезення з В’єтнаму: якими вони бувають

  Ми розуміємо, що кожен клієнт, який до нас звертається, може мати власні побажання, що стосуються доставки товарів з В’єтнаму, тому пропонуємо кілька різних варіантів:

  • авіаперевезення – найбільш дорогі, але максимально оперативні;
  • морські перевезення з В’єтнаму – зручний варіант для тих клієнтів, які хочуть заощадити на доставці, але готові трохи почекати.

  Крім цього, окремо варто згадати про збірні вантажі з В’єтнаму. Цей варіант підійде тим, хто доставляє невеликі партії товару. Це дозволить здійснити доставку з В’єтнаму з максимально ефективним використанням корисної площі контейнерів.

  У будь-якому випадку, яка б доставка вантажу з В’єтнаму була вами обрана в якості пріоритетної, Profi Cargo Service здійснить її максимально надійно і в обумовлені заздалегідь терміни.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ