Вантажні перевезення з Індонезії в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З індонезії - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ в індонезії, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

Маємо понад 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Що в себе включає доставка вантажів з Індонезії

  Індонезія відноситься до категорії найбільш перспективних, з точки зору економіки, країн, що розвиваються – так званої групи одинадцяти, тобто країн з високою ймовірністю перетворення своїх національних економік в найбільші локомотиви Міжнародної системи економічних відносин. Багато великих міжнародних корпорацій мають свої виробничі потужності в Індонезії, де зазвичай, закінчується цикл виробництва товару і звідки здійснюється доставка кінцевого продукту.
  Індонезія найбільший світовий виробник електроніки, міді, нікелю, олова, вугілля, какао і пальмового масла. Будь-який вантаж ми можемо доставити в Україну.

  Кожен, хто хоча б раз мав спараву з вантажоперевезеннями, знає, що перевезти товари з однієї країни в іншу – це найпростіша частина процесу. Більш серйозної підготовки та уваги вимагає юридична сторона питання: оформлення договорів, контрактів, робота з митницею і т.д. Тому пропонуючи своїм клієнтам доставку товарів з Індонезії, ми також здійснюємо всі супутні процедури:

  • експорт в Індонезію, імпорт з Індонезії, допомога в організації закупівель; (Детальніше)
  • переговори з постачальниками, контроль їх роботи, укладання контрактів на постачання товарів;
  • тимчасове зберігання товару перед відправкою на своїх складах, консолідація вантажів;
  • оформлення всіх необхідних документів, передбачених законодавством обох країн;
  • допомога у здійсненні митних процедур при надходженні товару на територію України;
  • страхування вантажу.

  Способи доставки товарів з Індонезії

  Доставка вантажів з Індонезії здійснюються авіатранспортом через аеропорт «Джакарта Cухарно-Хатта» (CGK). Також Ви можете скористатися послугою авіадоставки з о. Балі і на о. Балі через аеропорт Денпасар. Авіаперевезення вантажів – найшвидший спосіб вантажоперевезень сьогодні. У разі морських перевезень з Індонезії, вантаж відправляється з портів Джакарта і Сурабая.
  Залежно від характеру вантажу, терміновості його поставок та інших чинників, наша компанія пропонує замовникам на вибір кілька варіантів доставки:

  • авіаперевезення – відмінний варіант для доставки. Скориставшись вантажною авіацією, клієнт зможе отримати товар всього лише за декілька днів після укладення договору. Слід врахувати, що авіадоставка – досить дорогий вид вантажоперевезень;
  • морські перевезення з Індонезії підійдуть тим, хто доставляє товари тривалих термінів зберігання, а також тим, хто хоче заощадити, так як це найдешевший варіант доставки;
  • доставка збірних вантажів в морських контейнерах для невеликих партій вантажів;
  • мультимодальні перевезення при виборі комплексу доставки.

  Ми здійснюємо доставку на будь-яких умовах Інкотермс (EXW, CPT, CIF, FOB тощо) і підбираємо контейнер, універсальний або спеціальний (20, 40, 45Ф DV, DC, GP, OT, HT, HC, RC, TC та ін.) під будь-які типи ваших вантажів.

  При цьому від вибору способу доставки не залежить те, що кожен вантаж ми доставимо максимально швидко і надійно. Можете довіряти нам.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ