Вантажні перевезення з США в Україну

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ ІЗ США - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ У США, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

МАЄМО ПОНАД 15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ
  Як влаштована доставка з США: особливості та тонкощі процесу

  Сполучені Штати Америки – це країна, яка виробляє величезну кількість різноманітних товарів, причому найвищої якості. Крім того, особливо варто виділити американську побутову техніку та електроніку, продукти харчування, автомобілі та верстати, одяг, взуття, побутову хімію. Американський ринок товарів цікавий для українських підприємців.

  Доставка з Америки в Україну для наших клієнтів

  Наша компанія Profi Cargo Service пропонує послуги доставки товарів з Америки в Україну. Ми здійснюємо міжнародні вантажоперевезення з США, Європи, країн Азії, Африки та інших країн. Ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • оперативність: якщо клієнтові потрібно здійснити доставку з Америки в Україну максимально швидко, ми допоможемо в цьому, і авіадоставка забезпечить доставку товару до клієнта за мінімальні терміни;
  • широкий спектр послуг: ми не просто доставляємо товар з пункту А в пункт Б, ми беремо на себе весь комплекс пов’язаних з цим заходів, починаючи від підписання контрактів з американськими партнерами, закупівлі товарів, страхування вантажу, оформлення всіх необхідних документів і закінчуючи розмитненням вантажів з США при їх надходженні в Україну; (Детальніше)
  • завдяки диференційованим варіантам вантажоперевезення з США (авіадоставка, доставка морем, комбінований спосіб доставки) у клієнтів є вибір, який саме шлях транспортування товарів вибрати. Від цього безпосередньо залежить ціна, адже, наприклад, морські вантажоперевезення з США обійдуться набагато дешевше авіадоставки;
  • клієнтоорієнтованість: наші замовники – найголовніше для нас, тому ми надаємо їм зручні умови співпраці, індивідуальний підхід і лояльність.

  Якими способами може здійснюватися доставка вантажів з США

  Для того, щоб надати нашим клієнтам максимальну свободу вибору, ми пропонуємо кілька варіантів доставки з США, які відрізняються між собою за вартістю, часом, який витрачається на доставку вантажу з Америки. Звичайно, кожен із способів доставки має як переваги, так і недоліки, тому клієнтові потрібно буде визначитися, який саме варіант доставки вантажу з США в Україну його влаштує.

  Ми надаємо наступні види вантажоперевезень із США в Україну:

  • доставка вантажів з США за допомогою авіації (авіадоставка);
  • доставка морем з США;
  • комплексна доставка, коли використовуються вищевказані два види доставки, а також до них іноді додається наземна доставка. Цей спосіб доставки з США використовується тоді, коли вантажі доставляються через європейські порти – Роттердам, Гамбург. Даний спосіб доставки істотно скорочує транзитний час доставки в Україну.

  Авіадоставка вантажів з США в Україну

  Якщо вам потрібно швидко і надійно, підлаштовуючись під конкретну дату доставити ваш товар, то єдиний варіант – це авіадоставка з Америки. Зрозуміло, що з літаком по швидкості змагатися не може жоден інший транспорт: вантаж може бути доставлений за 1-3 дні. Компанія Profi Cargo Service має надійних авіа агентів у США, тому ми можемо забезпечити доставку в обумовлені терміни, що особливо важливо для тих клієнтів, яким кожна хвилина дорога.

  Варто зауважити, що доставка вантажів з Америки за допомогою авіатранспорту не позбавлена ​​недоліків. І основний з них – це висока вартість доставки вантажів з США. Загалом, це й зрозуміло, адже використання літаків не може бути дешевим, але і тут можна трохи заощадити, використавши комбінований спосіб доставки, коли вантаж прилітає з Америки в один з великих аеропортів Європи, наприклад, Франкфурт або Варшаву, і звідти доставляється автомобілем в Україну.

  Якими перевагами володіє доставка морем з США

  Якщо для вас час не є критичним фактором, і ви хочете, щоб вартість доставки вантажу з США була максимально низькою, ідеальний варіант – це морська доставка вантажів з Америки.

  Плануючи використовувати морську доставку з Америки, зверніть увагу на те, що вантаж в Україні може йти 30-50 днів. Скоротити цей час допоможе знову таки комбінований спосіб доставки, коли вантаж з великого морського порту Європи (наприклад з Роттердама або Гамбурга) в Україну перевозиться автомобілем.

  Які переваги дає доставка збірних вантажів з США

  Доставка збірних вантажів передбачає те, що в один контейнер можуть бути поміщені товари різних замовників. Це хороший спосіб доставки невеликих партій товарів. Такий підхід дозволяє більш раціонально проводити доставку товарів з Америки в Україну, що в кінцевому рахунку призводить до суттєвої економії. Звичайно, якщо ви в основному купуєте товари оптом з США, цей варіант доставки не буде для вас оптимальним, а от у випадку доставки невеликих партій товарів, може виявитися вигідним і зручним. Наша компанія здійснює доставку збірних вантажів з США в Україну вже давно, і має в цьому великий досвід, підтверджений десятками задоволених клієнтів.

  РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ