Hungary

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З угорщини - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ в угорщині, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

SERVICE REQUEST

  Угорщина – яскравий представник Європи. Кожен мандрівник хоча б раз замислювався про те, щоб відвідати цю країну. Країна для тих, хто втомився від класичних маршрутів, які пропонують туристичні агентства, і мають бажання відхилитися від звичних доріг та поринути у незвідане. Парадокс, але архітектура країни ні на дюйм не поступається архітектурі культурних столиць інших європейських держав, але при цьому в Угорщині немає величезного напливу туристів, від чого з’являється відчуття, наче знаходишся поза часом, в іншому вимірі.

  Однак, крім архітектурного різноманіття, це країна належить до країн з економікою та індустрією, які стрімко розвиваються. Угорщина – відмінний плацдарм для укладення різного роду угод і відкриття нових кордонів підприємництва. Країна є досить великим експортером промислової та машинобудівної продукції.

  Доставка з Угорщини

  Вищесказане дозволяє зробити висновок, що Угорщина – країна, яка займається експортом великого спектра продукції. Саме тому перевезення і доставка з цієї країни ще довго будуть користуватись величезним попитом. Фармацевтична, хімічна, автомобільна та нафтохімічна промисловості, продукція популярних брендів – всім цим насичує міжнародний ринок Угорщина.

  Якщо у вас з’явилася потреба в перевезенні партії товарів або чого-небудь ще з Угорщини, компанія Profi Cargo Service уже вирішила це питання, налагодивши схему, згідно якій доставка вантажів буде проведена максимально швидко, повністю задовольняючи потреби своїх клієнтів. Ми візьмемо на себе:

  • перевезення і розмитнення вантажів з Угорщини;
  • укладення договорів з постачальниками;
  • консолідацію вантажів;
  • сучасну і якісну доставку в Угорщину, зокрема, на склад замовника;
  • оформлення всіх необхідних документів на імпорт з Угорщини товарів;
  • індивідуальні послуги, які необхідні клієнту, наприклад, оптові закупівлі товару (Детальніше).

  Принципи доставки вантажу з Угорщини

  • організація перевезення вантажу на професійному рівні;
  • оптимальне співвідношення ціни і якості;
  • підбір раціонального маршруту вантажоперевезення;
  • мінімальні терміни імпорту з Угорщини;
  • надання повної та чесної інформації про місцезнаходження вантажу;
  • ввічливий і приємний персонал, який з радістю відповість на всі ваші запитання.

  Наш багаторічний досвід доставки різного роду вантажу з Угорщини дає нам можливість говорити про те, що послуги, які ми надаємо, будуть виконані своєчасно і в повному обсязі.

  У разі, якщо ви не підписували контракт з постачальником, ми візьмемо це на себе і партія продукції, яку вам потрібно отримати, прибуде до вас обраним вами способом доставки.

  Чим відрізняються види доставки з Угорщини

  Вантажі з Угорщини можуть бути доставлені автомобільним і авіатранспортом. Якщо вам важливі терміни і кожна година має значення, авіадоставка – ваш вибір. Однак такий спосіб доставки є дорожчим і багато хто віддає свою перевагу більш дешевим автомобільним перевезенням. Якщо Вам необхідно доставити невеликий вантаж, пропонуємо Вам доставку у збірному автомобілі.

  COST CALCULATION