Ireland

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 35 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ірландії - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ в ірландії, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ В ПОРТАХ І АЕРОПОРТАХ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

SERVICE REQUEST

  Доставка в Ірландію: всі тонкощі здійснення і переваги послуги

  Ірландія, не дивлячись на невелику територію, промислово розвинена країна, у якій виготовляють багато видів якісної продукції. Але проблема полягає в тому, як здійснити експорт в Ірландію, адже далеко не кожен клієнт може зробити це самостійно. Наша компанія Profi Cargo Service здійснює доставку в Ірландію за мінімальні терміни. Також ми готові вирішити усі питання з приводу імпорту з Ірландії. Наші умови індивідуальні для кожного клієнта, але ми гарантуємо Вам цілісність і безпеку вантажу в процесі доставки.

  Що таке доставка вантажу з Ірландії і що вона являє

  Доставка з Ірландії вантажу за допомогою нашої фірми – легка і проста справа. У нас надано широкий спектр послуг. А це означає, що з нашою допомогою ви можете:

  • робити постійні закупівлі, в тому числі і оптові, в Ірландії;
  • здійснювати експорт в Ірландію;
  • імпортувати товари з Ірландії;
  • доставити за мінімальні терміни ваш товар;
  • замовити комплексний супровід угоди, в якій наша компанія виступить в ролі експортера / імпортера і Вам не доведеться стикатися з проблемами зовнішньо-економічної діяльності (Детальніше).

  Різновиди вантажоперевезень з Ірландії

  Ми маємо гнучку систему послуг, які ми надаємо. Кожен наш клієнт може самостійно вибрати спосіб доставки вантажу, який підходить йому якнайкраще.Доставка в країну клієнта здійснюється декількома способами:

  • наземна доставка автотранспортом з Ірландії;
  • авіадоставка міжнародними аеропортами, такими як аеропорт Корка;
  • доставка морем.

  У кожного з наведених вище видів доставки є як свої переваги, так і, на жаль, недоліки. Адже доставка вантажу з Ірландії за допомогою авіа засобів – дуже швидка, але при цьому – дорога, морська – навпаки, повільна, але дешева. Саме тому, найоптимальнішим варіантом, є доставка за допомогою автомобіля.

  Доставка збірних вантажів з Ірландії, що це?

  Ця послуга є досить популярною останнім часом. Однак не всі споживачі до кінця розуміють, що це таке, і саме тому вони не можуть скористатися всіма її перевагами. Ця послуга передбачає пакування в один і той же контейнер або автомобіль товарів різних партій, в окремих випадках – вантаж різних власників. За допомогою збірних вантажів місце в контейнері використовується більш ефективно і продуктивно. Звісно ціна на доставку такого типу набагато нижча. Компанія Profi Cargo Service здійснює якісну збірну доставку в Ірландію та з неї для всіх бажаючих.

  COST CALCULATION