Libya

МАЄМО ВЛАСНИХ АГЕНТІВ

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: АВІА - ВІД 1 ДНЯ, МОРЕ - ВІД 20 ДНІВ

ДОСТАВЛЯЄМО ВІД 50 КГ ДО 250 ТОНН І БІЛЬШЕ

ДОСТАВЛЯЄМО МОРСЬКИМ ТА АВІАТРАНСПОРТОМ, ПРАЦЮЄМО ІЗ ЗБІРНИМИ І НЕГАБАРИТНИМИ ВАНТАЖАМИ

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ДОСТАВКИ З ЛІВІЇ - ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ В ЛІВІЇ, КОНСОЛІДАЦІЮ, ДОСТАВКУ, ЕКСПЕДИРУВАННЯ, МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

15 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ В ЛОГІСТИЦІ, КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КЛІЄНТ-МЕНЕДЖЕР, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

SERVICE REQUEST

  Для нас доставка в Лівію і з неї не складе великих труднощів, незважаючи на велику відстань до цієї країни. Імпорт з Лівії для нас є звичайною справою.

  Надійна доставка з Лівії з компанією Profi Cargo Service

  Лівія – є крайньою східною країною Магрибу. З неї нам можуть постачати нафту, газ, нафтопродукти та інші товари. Тому дуже важливо знайти надійного і досвідченого перевізника, для якого доставка з Лівії товару не складе труднощів ні під час оформлення документів, ні під час самого процесу перевезення. Profi Cargo Service надає такого роду послуги протягом тривалого періоду часу, за який ми обслугували сотні вдячних клієнтів, які зрештою стали постійними замовниками наших послуг.

  Ми забезпечуємо повний комплекс послуг доставки вантажів з Лівії. Маючи великий досвід в роботі з африканськими країнами, ми знаємо, які підводні камені можуть чекати на шляху транспортування вантажу і плануємо поставку, прораховуючи всі варіанти. Обираючи послуги компанії “Профі Карго Сервіс”, серед ви отримуєте:

  • консультації з будь-яких питань – від вибору виду доставки з Лівії до оформлення документів;
  • допомога в проведенні переговорів, укладення договорів з лівійськими партнерами;
  • оформлення всіх необхідних документів для імпорту і експорту товару;
  • розмитнення вантажів з Лівії;
  • при комплексному підході, оформлення на нашого імпортера і надання клієнту товару з усіма необхідними документами; (Детальніше)
  • доставка безпосередньо на склад замовника;
  • страхування вантажу.

  Можливі варіанти доставки з Лівії

  З огляду на потреби клієнта, в залежності від ціни і беручи до уваги те, настільки це терміново, наша компанія надає різні відпрацьовані варіанти доставки на ваш вибір:

  • Авіадоставка – найшвидший вид доставки.
  • Морське перевезення.
  • Комбінована перевезення з використанням різних видів транспорту.
  • Доставка збірних вантажів.

  Особливості способів доставки

  Обираючи спосіб доставки важливо врахувати переваги та недоліки кожного з них, і вибрати який вам підійде найбільше. Якщо вам потрібно якомога швидше доставити товар з Лівії в Україну – авіадоставка – це те, що вам потрібно. Ви зможете отримати свій товар через кілька днів. Також, якщо вам необхідно доставити дуже дорогий і відносно невеликий вантаж, вам слід зробити свій вибір на користь авіаперевезення. Проте авіа доставкадосить затратна і має свої обмеження. Якщо у вас є можливість очікувати свій вантаж трохи довше, та й по габаритах він більший – доставка морем, підійде вам якнайкраще. Контейнерні перевезення – це ідеальний варіант для доставки великих партій товару з Лівії.

  Ми надаємо послуги однаково якісно, незважаючи на обраний вами спосіб доставки.

  COST CALCULATION