Гарантія збереження вантажів

Питання збереження вантажів під час перевезень важливий. Для міжнародних перевезень розроблені і діють міжнародні норми і стандарти, які фіксують ліміти відповідальності перевізника, правила перевезення, упаковки різних видів вантажів, щоб все доїхало в цілим і неушкрдженим. Для того, щоб зменшити фінансові ризики від розкрадань, форс-мажорних обставин (стихійні лиха, пожежі, війна, знищення транспортного засобу і.т.д.) існує страхування. І тут нового ми нічого не придумаємо.

Але для Клієнтів, які працюють з нами на комплексній основі, наша компанія розробила спеціальні спрощені правила перевезення і страхування вантажів.

Процентна ставка страхування становить 1% від заявленої вартості товару. Страховка компенсує 100% оціночної вартості пошкодженого чи зниклого вантажу. Оціночна вартість товарів зазначається клієнтом і підтверджується в комерційному інвойсі та експортній декларації, отриманої від відправника. Компанія приймає до перевезення вантаж за кількістю місць і не перевіряє внутрішній зміст упаковки. Клієнт отримує товар в Україну також за кількістю місць. Якщо при прийомі товару виявляється недостача упаковок, порушення цілісності упаковок і відсутність товару в пошкодженій упаковці, компанія в термін до 20 робочих днів розглядає претензію і компенсує вартість зниклого товару. Клієнту не потрібно звертатися в страхову компанію, готувати масу документів і довгий час чекати розгляд страхового випадку та виплату компенсації.

Комплексна послуга з доставки та митного очищення від нашої компанії – відмінне рішення для Клієнта, яке дає можливість відчувати себе спокійно і впевнено, поки вантаж перетинає моря й океани або їде по просторах ближнього зарубіжжя.

Експорт та імпорт товарів з митним очищенням. Аутсорсинг ЗЕД.

Дізнатись більше

Міжнародні вантажні перевезення

Дізнатись більше

Митно-брокерські послуги

Дізнатись більше

Авіаперевезення живих тварин

Дізнатись більше

Морські перевезення

Дізнатись більше

Автомобільні перевезення

Дізнатись більше

Збірні вантажі

Дізнатись більше